Gwardia Wrocław

Oficjalny serwis internetowy

Akcja #gramyweWro rusza!

Wraz z rozpoczęciem czerwca siatkarska KS Gwardia Wrocław oficjalnie rusza z akcją #gramyweWro!

Poprzez swój pomysł na piękne miasto – chcemy zaprezentować zespół, który w nadchodzącym sezonie będzie bronił barw GWR w I lidze po prawie 10 latach przerwy. Dlatego też nasz pomysł dotyczący sesji zdjęciowych w najważniejszych punktach Wrocławia. Narodowe Forum Muzyki, Hala Stulecia, Iglica, Rynek, Dworzec PKP – to tylko niektóre z wielu miejsc, które zwiedziliśmy. Z piłką do siatkówki, uśmiechami i dużą dawką pomysłu na ujęcia znanych miejsc Wrocławia.

To coś zupełnie nowego, innego, co pomoże w niedalekiej przyszłości jeszcze bardziej wpoić kibicom, że Gwardia wraca do I ligi. O tej akcji myśleliśmy już od dłuższego czasu, teraz udało się zrealizować wspólnie ze Studio OPTIMO oraz całą naszą ekipą coś wyjątkowego. Jestem o tym przekonany i zachęcam kibiców, żeby szykowali się na najbliższe 2 miesiące. Będziemy bowiem mieli sporo do pokazania, nie tylko sportowego. Ciekawych historii nie zabraknie – mówi manager GWR Łukasz Tobys.

#gramyweWro to akcja, która rozpoczyna tym samym odkrywanie kart przez GWR odnośnie sezonu 2018/19. Warto przypomnieć, że dla wrocławskiej siatkówki męskiej to powrót do rozgrywek ogólnopolskich po prawie 10 latach przerwy. Akcja #gramyweWro zakłada przedstawianie 1-2 siatkarzy w danym tygodniu, którzy przedstawieni będą nie tylko w wersji zdjęciowej, ale również w charakterze… komiksu niespodzianki.

Jak dokładnie będzie wyglądać #gramyweWro?