Gwardia Wrocław

Oficjalny serwis internetowy

shopping-bag 0
Produktów : 0
Kwota : 0.00
Koszyk Zamów/Zapłać

Dziękując – dalej działamy wspólnie!

KS Gwardia Wrocław to nie tylko wyniki osiągane przez naszych sportowców. Podkreślamy to na każdym kroku, zapraszając na organizowane przez nas wydarzenia – to kibice, ludzie dobrej woli, których wsparcie jest nieocenione. Czas podsumować okres naszych działań, koniec roku to także kilka plebiscytów organizowanych przez regionalne media, gdzie nie brakuje ludzi GWR.

Zacznijmy od zbiórki na nowe trybuny, które pojawiły się w hali GWR. Po wielu latach doszło do wymiany, która przez kibiców oceniana jest bardzo pozytywnie. Zwiększył się komfort oglądania widowisk sportowych, śmiało można powiedzieć, że każdy dołożył do tego swoją cegiełkę. Każdy z tych, którzy mogli i chcieli wesprzeć naszą akcję. Łącznie zebraliśmy mniej niż pierwotnie było zakładane, kwota w granicach 3000 złotych to jednak kapitał, który został odpowiednio rozdysponowany. Dodatkowym plusem kampanii był odzew ze strony przedstawicieli mediów, nie tylko tych regionalnych, ale ogólnopolskich – z Onetem czy Przeglądem Sportowym” – na czele. Łącznie nasza lista darczyńców prezentuje się następująco.

WSZYSTKIM WSPIERAJĄCYM NASZĄ AKCJĘ JESZCZE RAZ SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

A skoro koniec roku, ruszyły coroczne plebiscyty zarówno w „Gazecie Wrocławskiej” – jak i „Słowie Sportowym”. Oba tytuły traktują o dolnośląskim sporcie, ponownie wyróżniając najlepszych sportowców w mijających 12 miesiącach. Możemy pochwalić się wyróżnieniami w kategoriach: Najpopularniejsza drużyna 2017 oraz trener roku 2017. W tej pierwszej „Gazeta Wrocławska” wzięła na tapetę naszą drużynę młodzików. Przypomnijmy, pod batutą trenera Piotra Lebiody najmłodsza sekcja gwardzistów dotarła aż do turnieju finałowego MP. Tam wrocławski zespół – mierząc się już z najlepszymi w kraju – zajął 4. miejsce, niewiele przegrywając w półfinale z późniejszym triumfatorem, Treflem Gdańsk. Zostało to zauważone i docenione, aktualnie można głosować na naszą drużynę za pośrednictwem SMS. Jak widać, jesteśmy wysoko, walcząc o miano najlepszej ekipy ze Świdnickim Klubem Piłki Ręcznej Świdnica (mowa o juniorach młodszych).

GŁOSOWANIE TRWA DO 15 GRUDNIA
SMS POD NUMER 72355 – TREŚĆ: WDR.40 (KOSZT 2,46 Z VAT)
PLEBISCYT GAZETY WROCŁAWSKIEJ – GŁOS NA DRUŻYNĘ MŁODZIKÓW GWR

W plebiscycie tygodnika „Słowo Sportowe” wyróżniony został za to trener Lebioda. Za co dokładnie? Możemy przeczytać w krótkiej notce, stanowiącej informację dla czytelników informację, dlaczego akurat nasz szkoleniowiec został wskazany przez kapitułę.

Trudno sobie wyobrazić klub bez tego człowieka. Z Gwardią Wrocław związany od ponad 20 lat, koordynator grup młodzieżowych, trener zespołu seniorów w II lidze, w końcu – prezes siatkarskiej sekcji klubu. W 2017 roku Lebioda ponownie wdarł się do ścisłych finałów MP z młodzieżą z Wrocławia, tym razem z młodzikami, zajmując ostatecznie 4. miejsce. Jego wychowankami są m.in. Maciej Muzaj czy Krzysztof Rejno, a wydaje się, że trener Lebioda nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w kwestii świetnego szkolenia młodzieży – czytamy w „Słowie Sportowym”.

GŁOSOWANIE TRWA DO 20 STYCZNIA
SMS POD NUMER 7157 – TREŚĆ: GALA.113 (KOSZT 1,23 Z VAT)
PLEBISCYT SŁOWA SPORTOWEGO – GŁOS NA TRENER PIOTRA LEBIODĘ

Dodatkowo w przypadku „Słowa Sportowego” poza głosowaniem SMS istnieje również możliwość wysłania swojego kuponu z wyróżnionymi osobami na adres redakcji tygodnika. Kupon plebiscytowy dołączony jest do każdego wydania gazety, przypominając, pojawiającej się co poniedziałek na terenie całego Dolnego Śląska. W wersji internetowej „Słowo Sportowe” dostępne jest na stronie www.slowosportowe.pl. Jak zatem widać, jest co robić i na kogo głosować. Działamy zatem wspólnie, ponownie, pokażmy siłę GWR.