Gwardia Wrocław

Oficjalny serwis internetowy

#gramyweWro – Bartłomiej Dzikowicz nowym siatkarzem GWR

Drugim prezentowanym siatkarzem, który będzie reprezentował barwy GWR w sezonie 2018/19 jest Bartłomiej Dzikowicz.

Dla „Dzikiego” wybraliśmy ZaZoo Beach Bar, gdzie mieliśmy okazję powygrzewać się na piasku, z którym Bartek jest kojarzony. To bowiem kawał plażowicza, z sukcesami na największych ogólnopolskich turniejach. Do ZaZoo zapraszamy tym bardziej, że jest to wyjątkowo przyjemne miejsce na mapie Wrocławia, położone nieopodal Mostu Zwierzynieckiego, za ogrodem zoologicznym, jak sama nazwa wskazuje. Dodatkowo dostaliśmy od tamtejszej ekipy dwa vouchery-niespodzianki, którymi obdarujemy tych, którzy odgadli prawidłowo – kim jest nasz nowy libero.

Bartek grał w GWR w sezonie 2013/14, pod okiem trenera Piotra Lebiody. Początkowo jako przyjmujący, z czasem przesunięty na pozycję libero. Ostatnio w Wałbrzychu występował ponownie na przyjęciu, we Wrocławiu jednak zobaczymy „Dzikiego” w innym kolorze stroju aniżeli koledzy z drużyny. Za sobą ma również występy w AZS Politechnice Opole oraz w ekipie Stali Nysa.

BARTŁOMIEJ DZIKOWICZ
data urodzenia: 10.07.1989
wzrost: 183 cm
waga: 83 kg
pozycja: libero
poprzedni klub: MKS Aqua Zdrój Wałbrzych
w GWR od sezonu: 2018/19

Czym jest akcja #gramyweWro?
Poprzez swój pomysł na piękne miasto – chcemy zaprezentować zespół, który w nadchodzącym sezonie będzie bronił barw GWR w I lidze po prawie 10 latach przerwy. Dlatego też nasz pomysł dotyczący sesji zdjęciowych w najważniejszych punktach Wrocławia. Narodowe Forum Muzyki, Hala Stulecia, Iglica, Rynek, Dworzec PKP – to tylko niektóre z wielu miejsc, które zwiedziliśmy. Z piłką do siatkówki, uśmiechami i dużą dawką pomysłu na ujęcia znanych miejsc Wrocławia. Akcja #gramyweWro zakłada przedstawianie 1-2 siatkarzy w danym tygodniu, którzy zaprezentowani będą nie tylko w wersji zdjęciowej, ale również w charakterze… komiksu niespodzianki.