Gwardia Wrocław

Oficjalny serwis internetowy

shopping-bag 0
Produktów : 0
Kwota : 0.00
Koszyk Zamów/Zapłać

#gramyweWro – Dawid Obrempalski zostaje w GWR!

Drugi sezon w barwach Gwardii Wrocław spędzi Dawid Obrempalski. To pierwszy ze środkowych, którego przedstawiamy w kwestii zbliżającego się, pierwszoligowego wyzwania. „Mini” będzie jednym z 4 siatkarzy na tej pozycji w kadrze na sezon 2018/19.

Dawida Obrempalskiego zabraliśmy pod Iglicę aby pokazać, jak efektownie prezentuje się ta konstrukcja, mająca ponad 90 metrów wysokości. Kluczem #gramyweWro w przypadku naszych środkowych będzie właśnie potęga przestrzeni wrocławskich miejsc, wybranych do sesji zdjęciowych.

„Mini”, mający 205 cm wzrostu, po przejściu do GWR z Piły, zadomowił się w stolicy Dolnego Śląska. Dawid kończy w tym roku równo 20 lat, to ciągle siatkarz, który może jeszcze wiele się nauczyć i pokazać na ligowych parkietach. Po debiucie na poziomie II ligi, teraz czas na dobry start w przypadku rozgrywek zaplecza PlusLigi. Obrempalski kilkukrotnie udowodnił, że potrafi walczyć z bardziej doświadczonymi po drugiej stronie siatki. Oby podobnie było w nowym sezonie!

DAWID OBREMPALSKI
data urodzenia: 12.11.1998
wzrost: 205 cm
waga: 95 kg
pozycja: środkowy
poprzedni klub: UKS SMS Joker Piła
w GWR od sezonu: 2017/18

Czym jest akcja #gramyweWro?
Poprzez swój pomysł na piękne miasto – chcemy zaprezentować zespół, który w nadchodzącym sezonie będzie bronił barw GWR w I lidze po prawie 10 latach przerwy. Dlatego też nasz pomysł dotyczący sesji zdjęciowych w najważniejszych punktach Wrocławia. Narodowe Forum Muzyki, Hala Stulecia, Iglica, Rynek, Dworzec PKP – to tylko niektóre z wielu miejsc, które zwiedziliśmy. Z piłką do siatkówki, uśmiechami i dużą dawką pomysłu na ujęcia znanych miejsc Wrocławia. Akcja #gramyweWro zakłada przedstawianie 1-2 siatkarzy w danym tygodniu, którzy zaprezentowani będą nie tylko w wersji zdjęciowej, ale również w charakterze… komiksu niespodzianki.