Gwardia Wrocław

Oficjalny serwis internetowy

shopping-bag 0
Produktów : 0
Kwota : 0.00
Koszyk Zamów/Zapłać

#gramyweWro – Jakub Nowosielski nowym rozgrywającym GWR!

Piątym siatkarzem, którego przedstawiamy w kwestii składu na sezon 2018/19 jest Kuba Nowosielski. Nasz nowy rozgrywający do Wrocławia przychodzi, podobnie jak Kamil Maruszczyk, z częstochowskiego Norwida. Czyli witamy w zespole siatkarza, który poprzedni sezon spędził w I lidze. W przeszłości występował w klubach z Ostrołęki, Tychów oraz Krakowa. A sam wywodzi się ze Śląska.

Nowosielski ma 25 lat i 193 cm wzrostu. Z przejściem do GWR wiąże sporo nadziei na dobry, solidny sezon w barwach zasłużonego klubu, ale jednak – ligowego beniaminka. Do zdjęcia dla Jakuba wybraliśmy Narodowe Forum Muzyki. W końcu rozgrywający często nazywani są dyrygentami swoich drużyn. Piękne miejsce położone vis a vis hali GWR zostało otwarte we wrześniu 2015 roku. Cztery sale koncertowe, w tym główna, mogąca pomieścić prawie 2000 osób, to obowiązkowy punkt do odwiedzenia przez każdego, kto ma zamiar wybrać się do stolicy Dolnego Śląska. W idealnym układzie, wyjątkowy koncert tuż po… sobotnim zwycięstwie siatkarzy GWR.

JAKUB NOWOSIELSKI
data urodzenia: 11.02.1993
wzrost: 193 cm
waga: 85 kg
pozycja: rozgrywający
poprzedni klub: Exact Systems Norwid Częstochowa
w GWR od sezonu: 2018/19

Czym jest akcja #gramyweWro?
Poprzez swój pomysł na piękne miasto – chcemy zaprezentować zespół, który w nadchodzącym sezonie będzie bronił barw GWR w I lidze po prawie 10 latach przerwy. Dlatego też nasz pomysł dotyczący sesji zdjęciowych w najważniejszych punktach Wrocławia. Narodowe Forum Muzyki, Hala Stulecia, Iglica, Rynek, Dworzec PKP – to tylko niektóre z wielu miejsc, które zwiedziliśmy. Z piłką do siatkówki, uśmiechami i dużą dawką pomysłu na ujęcia znanych miejsc Wrocławia. Akcja #gramyweWro zakłada przedstawianie 1-2 siatkarzy w danym tygodniu, którzy zaprezentowani będą nie tylko w wersji zdjęciowej, ale również w charakterze… komiksu niespodzianki.