Gwardia Wrocław

Oficjalny serwis internetowy

#gramyweWro – Łukasz Sternik zostaje w GWR

Pierwszą kartą, którą odkrywamy na nowy sezon jest Łukasz Sternik, ponownie odpowiedzialny – jako jeden z dwójki śmiałków – za kreowanie gry GWR na rozegraniu.


Dla „Stera” wybraliśmy zarówno Wyspę Słodową, gdzie pięknie widać Odrę, a dodatkowo można usiąść za sterem. „Słodowa” to miejsce w sercu Wrocławia, gdzie był chyba każdy student, a atmosfera tego miejsca jest niezwykła. Trudno się temu zresztą dziwić, stolica Dolnego Śląska wg niektórych połączona jest ponad 300 mostami i kładkami!

Łukasz w GWR jest od sezonu 2015/16, zatem najbliższy rok będzie jego 4. w klubie przy Krupniczej. „Steru” to nie tylko uśmiech i dobra atmosfera w zespole. Leworęczny rozgrywający, jeden z liderów drużyny w poprzednim sezonie, posiada świetną zagrywkę i firmowe ataki z drugiej piłki, wielokrotnie doprowadzające rywali do rozpaczy.

ŁUKASZ STERNIK
data urodzenia: 03.03.1996
wzrost: 198 cm
waga: 92 kg
pozycja: rozgrywający
poprzedni klub: Norwid Częstochowa
w GWR od sezonu: 2015/16

Czym jest akcja #gramyweWro?
Poprzez swój pomysł na piękne miasto – chcemy zaprezentować zespół, który w nadchodzącym sezonie będzie bronił barw GWR w I lidze po prawie 10 latach przerwy. Dlatego też nasz pomysł dotyczący sesji zdjęciowych w najważniejszych punktach Wrocławia. Narodowe Forum Muzyki, Hala Stulecia, Iglica, Rynek, Dworzec PKP – to tylko niektóre z wielu miejsc, które zwiedziliśmy. Z piłką do siatkówki, uśmiechami i dużą dawką pomysłu na ujęcia znanych miejsc Wrocławia. Akcja #gramyweWro zakłada przedstawianie 1-2 siatkarzy w danym tygodniu, którzy zaprezentowani będą nie tylko w wersji zdjęciowej, ale również w charakterze… komiksu niespodzianki.