Gwardia Wrocław

Oficjalny serwis internetowy

shopping-bag 0
Produktów : 0
Kwota : 0.00
Koszyk Zamów/Zapłać

#gramyweWro – Maciej Naliwajko przenosi się do Wrocławia

Ostatni będą pierwszymi – tego się trzymajmy. Skład pierwszoligowej Gwardii Wrocław zamyka Maciej Naliwajko. Przyjmujący, który ostatni sezon spędził w MKS Andrychów wzmacnia zespół trenera Piotra Lebiody.


Maciej ma 195 cm wzrostu i spory bagaż doświadczeń za sobą. Przygodę z siatkówką zaczynał w Białymstoku, skąd szybko trafił do SMS Spała. Następnie Gdańsk, Szczecin, Gorzów Wielkopolski i Ostrołęka. To jednak nie wszystko. Do tego Szczecin, Katowice, Jaworzno i ostatnio, wspomniany Andrychów. Naliwajko sięgnął po II miejsce w I lidze z Treflem oraz IV z Energą Pekpolem Ostrołęką. W barwach GKS Katowice awansował do PlusLigi oraz miał okazję uczestniczyć w turnieju finałowym Pucharu Polski – jeszcze jako pierwszoligowiec – we Wrocławiu.

Do akcji #gramyweWro dla Maćka wybraliśmy ZOO w naszym mieście, które jest najstarszym na terenie całej Polski. Ponad 33 hektary powierzchni, gdzie można znaleźć grubo ponad 1100 gatunków zwierząt. Wrocławskie ZOO funkcjonuje od 1865 roku i jest wpisane na prestiżową listę Światowego Stowarzyszenia Ogrodów Zoologicznych i Akwariów oraz Europejskiego Stowarzyszenia Ogród Zoologicznych i Akwariów. A dodatkowo, cieszymy się, bo już niedługo będziemy mieli sporą niespodziankę dla kibiców GWR. Będziemy bowiem mocno powiązani ze zwierzakami z wrocławskiego ZOO. Więcej jednak… za jakiś czas!

MACIEJ NALIWAJKO
data urodzenia: 16.04.1990
wzrost: 195 cm
waga: 86 kg
pozycja: przyjmujący
poprzedni klub: MKS Andrychów
w GWR od sezonu: 2018/19


Czym jest akcja #gramyweWro?
Poprzez swój pomysł na piękne miasto – zaprezentowaliśmy zespół, który w nadchodzącym sezonie będzie bronił barw GWR w I lidze po prawie 10 latach przerwy. Dlatego też nasz pomysł dotyczący sesji zdjęciowych w najważniejszych punktach Wrocławia. Narodowe Forum Muzyki, Hala Stulecia, Iglica, Rynek, Dworzec PKP – to tylko niektóre z wielu miejsc, które zwiedziliśmy. Z piłką do siatkówki, uśmiechami i dużą dawką pomysłu na ujęcia znanych miejsc Wrocławia. Akcja #gramyweWro zakładała przedstawianie 1-2 siatkarzy w danym tygodniu, którzy zaprezentowani byli nie tylko w wersji zdjęciowej, ale również w charakterze… komiksu niespodzianki.