Gwardia Wrocław

Oficjalny serwis internetowy

shopping-bag 0
Produktów : 0
Kwota : 0.00
Koszyk Zamów/Zapłać

#gramyweWro – Wieżowiec z Bielawy ląduje we Wrocławiu!

W hali Gwardii występował wielokrotnie, zawsze jednak jako siatkarz ekipy rywala. Od sezonu 2018/19 Błażej Szymeczko będzie już jednak środkowym wrocławskiego klubu – witamy na pokładzie kolejnego gościa z Dolnego Śląska!


Urodzony co prawda w Wałbrzychu, kojarzony jednak początkowo głównie z występami u podnóża Gór Sowich w KS Bielawianka Bester Bielawa. W swojej rodzinnej miejscowości spędził przeszło 7 sezonów, zaczynając grać w bielawskim klubie mając 16 lat. Następnie okres występów w II lidze w Zielonej Górze aż do przeskoczenia szczebel rozgrywkowy wyżej – do APP KRISPOL Września. Ostatnie dwa sezony Szymeczko spędził w Stali Nysa.


Tym razem akcja #gramyweWro wylądowała w Hali Targowej. Jedno z najbardziej charakterystycznych miejsc we Wrocławiu ma swoją bogatą historię. A dodatkowo jest wysoka – podobnie jak nasz środkowy – który ma równo 200 cm wzrostu. Hala Targowa w tym roku obchodzi swoje stulecie istnienia (budowana w latach 1906-08). Co ciekawe, wykonawcą tego obiektu była firma Lolat-Eisenbeton z Wrocławia, która wybudowała również Halę Stulecia.

BŁAŻEJ SZYMECZKO
data urodzenia: 15.07.1990
wzrost: 200 cm
waga: 94 kg
pozycja: środkowy
poprzedni klub: AZS PWSZ Stal Nysa
w GWR od sezonu: 2018/19


Czym jest akcja #gramyweWro?
Poprzez swój pomysł na piękne miasto – chcemy zaprezentować zespół, który w nadchodzącym sezonie będzie bronił barw GWR w I lidze po prawie 10 latach przerwy. Dlatego też nasz pomysł dotyczący sesji zdjęciowych w najważniejszych punktach Wrocławia. Narodowe Forum Muzyki, Hala Stulecia, Iglica, Rynek, Dworzec PKP – to tylko niektóre z wielu miejsc, które zwiedziliśmy. Z piłką do siatkówki, uśmiechami i dużą dawką pomysłu na ujęcia znanych miejsc Wrocławia. Akcja #gramyweWro zakłada przedstawianie 1-2 siatkarzy w danym tygodniu, którzy zaprezentowani będą nie tylko w wersji zdjęciowej, ale również w charakterze… komiksu niespodzianki.