Gwardia Wrocław

Oficjalny serwis internetowy

shopping-bag 0
Produktów : 0
Kwota : 0.00
Koszyk Zamów/Zapłać

O NAS

Wrocławska Gwardia ma 71 lat. Młodsza o rok od Polski Ludowej, rówieśniczka najstarszych klubów sportowych na Ziemiach Zachodnich. Kilka pokoleń sportowych przewinęło się w tym czasie przez sekcje naszego klubu. Ich talent, praca, mądrość, doświadczenie trenerów, oddanie działaczy i przychylność kibiców złożyły się na dorobek sportowy Gwardii.

Jest w kronikach naszego klubu wiele osiągnieć, z których jesteśmy niezwykle dumni. Gwardia dobrze zasłużyła się polskiemu sportu, była jednym z ogniw w procesie integracji społeczeństwa wrocławskiego. W sportowej sztafecie pokoleń przekazywana była symboliczna pałeczka z roku na rok, a tempo tej sztafety stale wzrastało.

Na mecie 71 roku istnienia wrocławskiej Gwardii są już wspaniałe osiągnięcia. Dumni z tego, co już zrobiono z optymizmem i nadzieją wkraczamy w kolejne lata działalności sportowej klubu. Z wiarą, że następne pokolenie sportowe Gwardii uczestniczyć będzie w sztafecie z takim samym zapałem i ambicją jak ich poprzednicy, którym dane było stawiać zręby naszego klubu. Z takim samym zaangażowaniem tworzyć będą chlubną historię Gwardyjskiego Klubu Sportowego we Wrocławiu.

logo