Gwardia Wrocław

Oficjalny serwis internetowy

Komunikat KS „Gwardia” we Wrocławiu

Klub Sportowy „Gwardia” we Wrocławiu informuje, że z dniem 12 marca 2019 roku obowiązki pierwszego trenera zespołu seniorów, przejmuje Leszek Mazur. Tym samym ze stanowiska zostaje odwołany dotychczasowy, pierwszy szkoleniowiec, Piotr Lebioda. 

O decyzji dotyczącej zmiany na stanowisku pierwszego trenera zadecydowały wyłącznie kwestie pozasportowe. Dodatkowo KS „Gwardia” informuje, że wyjaśnienia dotyczące tej decyzji, zostaną przedstawione w osobnym komunikacie, po zakończeniu bieżącego sezonu. Do tego czasu KS „Gwardia” nie udziela żadnych szczegółowych informacji związanych z podjętymi krokami, względem zmiany na stanowisku pierwszego szkoleniowca.

KS „Gwardia” pragnie podziękować trenerowi Lebiodzie za wkład sportowy w wynik, jaki osiągnął zespół w ostatnich sezonach oraz w bieżących rozgrywkach. Dodatkowo KS „Gwardia” informuje, że do końca sezonu 2018/19, zespół seniorów prowadzony będzie przez Leszka Mazura. Dotychczasowy, drugi szkoleniowiec, zadebiutuje w roli pierwszego trenera w meczu play-off przeciwko Stali Nysa, 12 marca.