Gwardia Wrocław

Oficjalny serwis internetowy

shopping-bag 0
Produktów : 0
Kwota : 0.00
Koszyk Zamów/Zapłać

Mistrzowskie złoto na rzecz GWR!

Zbiórka wspierająca nasz klub trwa. Gwardia Wrocław może liczyć na wsparcie ze strony Dolnośląskiego Związku Piłki Siatkowej. Za sprawą Stanisława Łopacińskiego, wiceprezesa regionalnej centrali siatkarskiej oraz członka Polskiego Związku Piłki Siatkowej, możemy pochwalić się wyjątkowym prezentem – przeznaczonym na licytację. Mowa o złoty medalu MŚ 2014 polskich siatkarzy, prawdziwa gratka dla kibiców. 

Przypomnijmy, że od końcówki września zbieramy pieniądze za pośrednictwem portalu Polak Pomaga, gdzie do uzbierania jest kwota w przedziale od 25 do nawet 35 tysięcy złotych. Dużo to i mało, wiemy, że mamy sporo kibiców, którzy z chęcią chcieliby nas wesprzeć. O czym zresztą ponownie zaczynamy głośno przypominać, wiadomo, każdy, nawet najmniejszy gest – jest dla nas istotny. A im nas będzie więcej, tym lepiej, większe szanse powodzenia akcji. Póki co możemy pochwalić się skromną sumą niecałych 2 tysięcy złotych.

MOŻLIWOŚĆ WSPARCIA (KLIK)

Taki medal, oryginalny, prosto z jednej z najpiękniejszych imprez siatkarskich, to kolejna możliwość, ażeby wesprzeć naszą akcję. Już od 5 października będzie można wziąć udział w licytacji tego medalu, gdzie cena wywoławcza będzie wynosiła 3500 złotych. Liczymy na to, że kibiców siatkarskich chcących mieć taki rarytas w swojej kolekcji, nie zabraknie. A dodatkowo będziecie mogli również wesprzeć nasz klub, gdzie z pewnością nie brakuje potrzeb. Rzecz jasna mowa o zapotrzebowaniu związanym z dalszą renowacją infrastruktury, rozwojem możliwości dla naszej zdolnej młodzieży, osiągającej rokrocznie coraz większe sukcesy na arenie – nie tylko dolnośląskiej. O wiarygodności naszej akcji niech świadczy odzew ze strony mediów, zarówno tych dolnośląskich, jak i ogólnopolskich. Poniżej ilustracje, które prowadzą bezpośrednio do materiałów przygotowanych przez poszczególne redakcje. Walczymy o spełnienie marzeń do ostatnich dni października, czasu nie zostało wiele.

http://www.przegladsportowy.pl/siatkowka,gwardia-wroclaw-zbiera-pieniadze-na-nowe-trybuny,artykul,814976,1,282.html

https://sportowywroclaw.pl/wszystkie-sporty/siatkowka/siatkowka-gwardia-wroclaw-zbiera-na-nowe-trybuny-zagraj-z-gwardia/

https://wroclaw.onet.pl/zbieraja-pieniadze-na-nowe-trybuny-w-hali-przy-ul-krupniczej/e6n20lw

http://www.radiowroclaw.pl/articles/view/70618/Zbieraja-pieniadze-na-remont-Hali-Gwardii-Wroclaw