Gwardia Wrocław

Oficjalny serwis internetowy

Współpraca z Impelem rozpoczęta

Obecni na meczu „Impelek”

Siatkarska Gwardia Wrocław była obecna w silnej grupie ok. 80 osób na niedzielnej inauguracji sezonu w wykonaniu siatkarek Impela. Wrocławski klub, paradoksalnie mający swoje korzenie w pionie gwardyjskim (choć dzisiaj stanowiący w pełni odrębne ciało), z chęcią podjął współpracę.

Wrocławskie siatkarki bez najmniejszego problemu rozprawiły się ze swoim pierwszym rywalem, pewnie ogrywając 3:0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Łącznie otrzymaliśmy prawie 90 wejściówek na to spotkanie, szczelnie wypełniając przeznaczone dla naszego klubu miejsce. Obecna była pani prezes Sylwia Szymańska, nie zabrakło seniorów naszego zespołu siatkarskiego, byli także obecni młodzi adepci z sekcji młodzieżowych. Wszyscy w klubowych trykotach, dzięki czemu wyróżnialiśmy się z tłumu.

Z pewnością współpraca z Impelem jest dla nas ważna. Dlatego też cieszymy się z tego zaproszenia. Oczywiście liczymy na rewizytę ze strony siatkarek Impela, zapraszamy już teraz na nasze mecze – mówi prezes Szymańska.

Współpraca z Impelem Wrocław to kolejny z przykładów wzmożonych działań klubu w celu poprawy wizerunku Gwardii. Dlatego też głęboko wierzymy, że to kolejny krok w dobrą stronę. Już teraz zapraszamy na portale społecznościowe Impela oraz stronę internetową klubu.