Gwardia Wrocław

Oficjalny serwis internetowy

shopping-bag 0
Produktów : 0
Kwota : 0.00
Koszyk Zamów/Zapłać

Siedem rozstań przed nowym sezonem

Panowie, dziękujemy!

Tak to już jest w świecie sportu, że co sezon dochodzi do roszad w zespołach. Wyjątkiem nie jest tutaj nasz klub, gdzie z drużyny, którą po raz ostatni mogliśmy dopingować w Żaganiu w walce o miejsca 1-4, odchodzi 7 siatkarzy. Za wkład w codzienne treningi, mecze i całokształt działania zespołu, serdecznie dziękujemy. Przy okazji życząc powodzenia w dalszej sportowej drodze, mówiąc też – do zobaczenia!

Z seniorskim zespołem Gwardii Wrocław rozstają się kolejno: kapitan Stanisław Szymankiewicz, Maksymilian Zwiech, Sebastian Kaczmarek, Jakub Intrys, Piotr Hernik, Łukasz Tobys oraz Jakub Rugieł. Ten ostatni w przypadku seniorskiego grania pojawiał się co prawda tylko na krótkie zmiany z Danielem Fijałką, teraz będzie jednak kształcił się w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Spale. Za to „Fijał” pozostaje w naszym klubie. Dodatkowo w przypadku Łukasza Tobysa można powiedzieć o zmianie roli w GWR. Nasz były atakujący od pewnego czasu spełnia bowiem rolę menagera obiektu w Leśnicy, co również warte podkreślenia. Pozostałym wymienionym poza w/w podziękowaniami chcemy dodać, że poprzedni sezon był szczególny na wiele sposobów. Dlatego też takie momenty rozstania nie są proste, życie jednak toczy się dalej. Jeszcze raz, wszystkiego dobrego, Panowie!

Co do nowego składu, szereg informacji na ten temat na bieżąco na naszym FP na Facebooku. Wkrótce pojawią się również wieści dotyczące nowego sezonu na naszej stronie internetowej. Wszystko jednak w swoim czasie, okres wakacyjny ma swoje prawa. Również dla kibiców, tym bardziej, że sezon na dobre rozpoczniemy na przełomie września i października.