Gwardia Wrocław

Oficjalny serwis internetowy

Prezentacja zespołu 21 września!

Przygotowania przygotowaniami, ale wiemy, jak ważne dla kibiców jest poznanie zawodników, zrobienie zdjęcia i zdobycie autografu. Z przyjemnością informujemy, że 21 września w Magnolia Park we Wrocławiu odbędzie się prezentacja zespołu KS Gwardia, tuż przed startem sezonu 2018/19. To największe wydarzenie tego typu w ostatnich latach działania klubu.

Wrzesień dla siatkarzy Gwardii szykuje się bardzo aktywnie. Tuż po powrocie z obozu w Strzegomiu, gdzie wrocławski zespół spędził ostatni tydzień, czeka wznowienie trenowania na własnych obiektach. Gwardziści za sobą będą mieli sparingi z ekipami AQUA Zdrój Wałbrzych oraz Stal AZS PWSZ Nysa. W perspektywie za to, turniej 8-9 września w swojej hali. O zwycięstwo w Ogólnopolskim Turnieju Siatkarskim „Gwardia wraca do I ligi” wrocławianie zmierzą się z: STS Olimpia Sulęcin, APP Krispol Września oraz UKS Mickiewicz Kluczbork. Wstęp na dwudniowy turniej jest darmowy.

To nie koniec atrakcji dla kibiców. Razem z Magnolia Park, najbardziej rozpoznawalnym centrum tego typu we Wrocławiu, zorganizujemy uroczystą prezentację zespołu na sezon 2018/19. Już 21 września na kibiców czeka moc atrakcji, za której prowadzenie odpowiedzialny będzie znany konferansjer na Dolnym Śląsku, Daniel Pastuszka. Wśród atrakcji nie zabraknie konkursów, będzie szansa zmierzyć się w mini-meczu siatkarskim z siatkarzami pierwszoligowca z Wrocławia. Zaprezentowane zostaną również grupy młodzieżowe wrocławskiego klubu.

Magnolia Park jest największym centrum handlowo-rozrywkowo-rekreacyjnym na Dolnym Śląsku. W galerii znajdziemy się około 260 sklepów, kawiarni, restauracji i punktów usługowych. Na zmotoryzowanych klientów czeka ponad 3 500 darmowych miejsc parkingowych. Dzięki ciekawej i bogatej ofercie oraz wygodnemu dojazdowi wszystkimi środkami komunikacji Magnolia Park to również znakomite miejsce spotkań. W galerii licznie odbywają się koncerty, imprezy sportowe, pokazy mody i inne interesujące wydarzenia – możemy dowiedzieć się na FP Magnolia Park na Facebooku.

Początek prezentacji zaplanowano na godzinę 18:00. Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu prezentacji przekażemy w najbliższym czasie za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz strony internetowej.