Gwardia Wrocław

Oficjalny serwis internetowy

shopping-bag 0
Produktów : 0
Kwota : 0.00
Koszyk Zamów/Zapłać

Zakończenie sezonu 2016/17 ekipy GWR

Przyszedł czas na wakacje

W miniony wtorek (tj. 20 czerwca) na obiektach Gwardii Wrocław przy ul. Krępickiej odbyło się zakończenie siatkarskiego sezonu. Było „na sportowo”, turniej tenisowy, możliwość pogrania w siatkówkę plażową, pojedynki w badmintona. Do tego smakołyki prosto z grilla i przyjemna atmosfera, gdzie można było z uśmiechem zamknąć kolejny rok działań.

Obiekt we wrocławskiej Leśnicy po kilku latach odzyskuje swój należyty żywot. Całością zajmuje się od pewnego czasu Łukasz Tobys, nasz były siatkarz i trzeba przyznać – widać efekty. Można było to zobaczyć właśnie w ostatni wtorek, kiedy spotkaliśmy się, żeby zrelaksować się i pogadać – nie tylko o siatkówce. Zaczęło się stosunkowo wcześnie, pierwsi pojawili się siatkarze z nowego zespołu seniorów, którzy później rywalizowali na tenisowych kortach. Fakt faktem, każdy miał wolną rękę, z czego niektórzy skrzętnie korzystali – tak jest, Panowie. W granicach rozsądku, rzecz jasna.

Poza siatkarzami, trenerami, kadrą zarządzającą (z panią prezes Sylwią Szymańską na czele), pojawili się również nasi partnerzy oraz sponsorzy. Nie zabrakło Jacka Żurawia, dyrektora okręgu OVB, była Grupa Goldemark, pojawił się również Arkop Deweloper. Co ciekawe, Goldenmark zorganizował konkurs, gdzie do wygrania był gram 24-karatowego złota. Zwycięzcą został Zbigniew Rejno, któremu gratulujemy „złotego” losu. Po części nieoficjalnej nastąpiła część oficjalna – podczas której prezes Szymańska podsumowała dokonania Gwardii w zakończonym sezonie. Były podziękowania dla każdego zespołu, od seniorów do młodzików. Rozdano również pamiątkowe nagrody. Nie zabrakło miłych akcentów w postaci wręczenia medali dla wcześniej niewyróżnionych – z różnych względów – juniora Tomasza Jajora i młodzika Konrada Podkańskiego. Medale wręczył przedstawiciel Dolnośląskiego Związku Piłki Siatkowej Stanisław Łopaciński. Swoją nagrodę za wkład w głośny doping dla wszystkich naszych drużyn dostał również Paweł Charciarek. Teraz czas na chwilę odpoczynku. Krótki to będzie czas, bo wyzwania przed nami spore. Dlatego też dzięki za spotkanie i śledźcie dalej informacje na naszym FP oraz stronie www. Niedługo znana będzie pełna kadra na nowy sezon seniorów, będziemy mieli też kilka niespodzianek związanych nie tylko z pierwszą drużyną. Ale nie uprzedzajmy faktów…

GALERIA ZDJĘĆ Z PODSUMOWANIA DOSTĘPNA TU