Gwardia Wrocław

Oficjalny serwis internetowy

shopping-bag 0
Produktów : 0
Kwota : 0.00
Koszyk Zamów/Zapłać

PIŁKA SIATKOWA MĘŻCZYZN

Sekcja Piłki Siatkowej Mężczyzn wrocławskiej „Gwardii” na wiele lat zdominowała rozgrywki krajowe w Polsce i należała do najlepszych zespołów w Europie. We Wrocławiu grali najlepsi zawodnicy na świecie m.in. Ireneusz Kłos, Lech Łasko czy Maciej Jarosz. O bardzo dobrej organizacji i pracy świadczyć może 14 medali zdobytych przez naszych siatkarzy w mistrzostwach Polski. 

Co roku staramy się, aby naszą drużynę tworzyli młodzi, utalentowani zawodnicy, którzy podczas meczów i treningów ambitnie walczą o dobry wynik zespołu. Naszą drużynę tworzą w głównej mierze uczniowie i absolwenci Zespołu Szkół nr 4 we Wrocławiu oraz studenci wrocławskich uczelni, którzy naukę łączą ze sportową pasją pokazując rówieśnikom, że sport wzmacnia charakter niezwykle potrzebny również w dorosłym życiu. Mieszanka doświadczenia z młodością tworzy niezwykły kolektyw, który widać na boisku podczas meczów ligowych.

W sezonie sportowym 2016/2017 drużyna Gwardii Wrocław ponownie występuje w rozgrywkach II ligi mężczyzn. Naszą ambitną grą chcemy przyciągnąć na mecze jak największą rzesze fanów dążąc do gry o najwyższe cele.