Gwardia Wrocław

Oficjalny serwis internetowy

shopping-bag 0
Produktów : 0
Kwota : 0.00
Koszyk Zamów/Zapłać

Sukcesy Judoków!

Mamy się czym pochwalić jeśli chodzi o występy naszych reprezentantów z sekcji judo Gwardii Wrocław. Podczas niedawnych mistrzostw świata w Kuresz Polskę reprezentowała m.in. nasza gwardyjska trójka: Miłosz Pękala, Michał Pańko i Karol Kurzej. 

Pierwszy od lewej trener Bartłomiej Zamęcki. Kolejno trzeci Miłosz Pękala, czwarty Michał Pańko i drugi od prawej, Karol Kurzej

Dodatkowo godne podkreślenia jest, że trenerem selekcjonerem jest Bartłomiej Zamęcki, przedstawiciel MKS Juvenia. Podczas MŚ w Kuresz świetny wynik, 5. miejsce zajął Miłosz Pękala. Serdecznie gratulujemy gwardzistom wyników oraz możliwości reprezentowania biało-czerwonych barw.

Dodatkowo już dzisiaj zachęcamy do odwiedzania strony sekcji judo GWR gdzie można znaleźć bieżące wyniki oraz szczegółowe informacje dotyczące naszego klubu oraz działań wspólnie z MKS Juvenia. Nasi judocy obecni są również na portalach społecznościowych, zachęcamy do polubienia ich FP na Facebooku. Na oficjalnej stronie klubu będziemy również na bieżąco informować o życiu istotnej sekcji gwardzistów, którzy od wielu lat stanowią o czołówce judo w Polsce, osiągając dodatkowo sukcesy na arenie międzynarodowej.