Gwardia Wrocław

Oficjalny serwis internetowy

shopping-bag 0
Produktów : 0
Kwota : 0.00
Koszyk Zamów/Zapłać

Radość dzieciaków z Namysłowa

Z wizytą u Mateusza

Trochę uprzedzając jedną z naszych zmian na nowy sezon, możemy zdradzić, że Łukasz Tobys – były siatkarz GWR – mocno zaangażował się w działania pozasportowe, choć ściśle związane z naszym klubem. Dodatkowo ta pozytywna postać w naszym klubie znana jest z wielu ciekawych pomysłów, często trafionych wręcz w samo sedno. Tak właśnie było w przypadku wyprawy do Domu Dziecka w Namysłowie, gdzie Łukasz odwiedził m.in. naszego kibica Mateusza. 

Historię warto przypomnieć, zaczęła się bowiem jeszcze w trakcie rozgrywek sezonu 2016/17. Wówczas jednak trochę temat zawaliliśmy, bijemy się w pierś. List od Mateusza, w którym opowiedział nam o swoim zainteresowaniu GWR, w szczególności jednym siatkarzem – Łukaszem właśnie – nie pozostał jednak bez odzewu po sezonie. Tobys wziął sprawy w swoje ręce, za co możemy się tylko nisko pochylić i podziękować za zaangażowanie. Pozytywna energia? Wystarczy spojrzeć na zdjęcia z wyprawy do Namysłowa. Łukasz wsiadł w swojego słynnego, siatkarskiego Wole’j’malucha i wyruszył opakowany odpowiednimi prezentami dla wszystkich dzieciaków. Jak widać na załączonym zdjęciu, Mateusz został wyposażony w szalik Gwardii Wrocław, który z dumą przywdział.

Za wsparcie dziękujemy naszym partnerom: Arkop Deweloper, Decathlon Korona, DECIMAS Poland. Cieszymy się z miłego przyjęcia ze strony osób z namysłowskiego Domu Dziecka oraz wielkie słowa uznania dla zaangażowania ze strony Łukasza. I nie chwalimy się w tym wypadku my sami, a chwalimy tego, dzięki któremu całość doszła do skutku. Uśmiech dzieciaków, w tym wspomnianego Mateusza, to największe podziękowanie.