Gwardia Wrocław

Oficjalny serwis internetowy

shopping-bag 0
Produktów : 0
Kwota : 0.00
Koszyk Zamów/Zapłać

Zagraj z nami – zbiórka GWR!

W środę 12 września wystartowała wyjątkowa akcja, która jest pierwszym takim wydarzeniem w historii siatkarskiej Gwardii Wrocław. Postanowiliśmy wspólnie z naszymi kibicami stworzyć coś, co będzie służyło klubowi na lata. Generalna wymiana trybun w hali przy Krupniczej 15, mająca poprawić komfort oglądania i ogólny stan bazy sportowej, to z jednej strony marzenie – a z drugiej wyzwanie.

Kilka miesięcy temu podjęliśmy decyzję, że wraz z nowym sezonem 2017/18 chcemy zaprosić naszych kibiców na nowe trybuny. Te dawne, wysłużone, pamiętające mistrzowskie lata Gwardii Wrocław, nadal będą zaakcentowane. Doszliśmy do wniosku, że jeden z „sektorów”, ten najmniejszy, pozostanie, ażeby ludzie wiedzieli też, jak było dawniej. Reszta, najdłuższe sektory, zostały już zdemontowane. Rozpoczęto również prace związane z renowacją, tj. malowaniem oraz czyszczeniem, przygotowując miejsce pod nowy element w naszej hali sportowej.

Pod koniec sierpnia weszliśmy we współpracę z portalem „Polak Potrafi”. Po konsultacjach z ludźmi (podziękowania dla Magdaleny Komur) związanymi z całym, pozytywnym zamieszaniem, podjęliśmy decyzję o zaangażowaniu się w „Polak Pomaga”. Co to dokładnie jest? Zacytujmy informację prosto ze strony internetowej:

Platforma crowdfundingu charytatywnego PolakPomaga.pl jest narzędziem dla NGOsów i osób prywatnych, które poszukują wsparcia finansowego lub zajmują się jego pozyskiwaniem. To także miejsce, na którym społeczność może w prosty sposób tego wsparcia udzielić. Udostępniamy darmową platformę crowdfundingową, bazując na największym doświadczeniu w kraju.

Potrzebujemy zebrać odpowiednią kwotę (rzędu 20-30 tys. złotych), która pozwoli ze spokojem wykonać prace pozwalające na wykończenie naszego pomysłu. Rzecz jasna darczyńcy mogą liczyć nie tylko na ukłon z naszej strony. Na stronie naszego projektu można znaleźć szereg informacji, co każdy z tych, którzy wesprą GWR, otrzyma w ramach podziękować od klubu. W puli jest m.in. koszulka reprezentacyjna naszego wychowanka Macieja Muzaja z autografem, trening z pierwszą drużyną GWR, indywidualna lekcja tenisa ziemnego w naszym ośrodku sportowym w Leśnicy – aż po naklejkę czy baner reklamowy na terenie naszej hali, na cały sezon sportowy 2017/18. Każda złotówka odgrywa rolę, jesteśmy wdzięczni za wsparcie, dodatkowo udostępnienie – i przekazanie informacji dalej. Nie ma co ukrywać, liczymy, że poprzez swoje działania zwrócimy uwagę zarówno tych mniejszych, jak i wielkich – którzy będą mogli zdecydować się na spory zastrzyk finansowy – potrzebny do realizacji kolejnego z naszych wyzwań.

Jeszcze raz zachęcamy do tego, żeby zajrzeć na stronę projektu – gdzie dokładnie wyjaśniamy, o co dokładnie chodzi w naszym pomyśle – i waszej pomocy przy jego realizacji.

https://polakpomaga.pl/kampania/zagraj-z-nami-razem-na-szczyt-nowe-trybuny-przy-krupniczej?utm_source=index

Za pomoc w realizacji filmiku promującego akcję #GWRpotrafi dziękujemy naszemu patronowi medialnemu – Sportowemu Wrocławiowi.