AKTUALNOŚCI

32 pary zawalczą o miano najlepszej w Polsce. Finał Mistrzostw Polski Juniorów w siatkówce plażowej we Wrocławiu!

Za nami półfinałowy turniej młodzieżowych mistrzostw Polski Juniorów. Ten organizacyjny sukces był jedynie przedsmakiem tego co czeka na nas już w najbliższy weekend. Finałowy turniej odbędzie się również na wrocławskich Gliniankach.

Sportowe emocje będą nam towarzyszyły przez cały weekend. Od piątku do niedzieli na wrocławskich Gliniankach o tytuł najlepszego siatkarskiego duetu plażowego w Polsce w kategorii juniorskiej rywalizować będą aż 32 pary! W turnieju nie zabraknie oczywiście przedstawicieli Chemeko-System Gwardia Wrocław Academy, którzy mają chrapkę na kolejny sukces. 

Informacja o ponownym przyznaniu praw do organizacji tego dużego wydarzenia ucieszyła włodarzy wrocławskiego klubu. Prezes Gwardii Wrocław, Łukasz Tobys nie kryje dumy z możliwości pokierowania tą znaczącą imprezą. – Bardzo cieszy fakt, że taka impreza zawita do Wrocławia. Ta inicjatywa wyszła ze strony związku, który zauważa nasze działania. To ogromna promocja dla Wrocławia i dla całej dolnośląskiej siatkówki. Takiej imprezy jeszcze we Wrocławiu nie było! – zapowiada prezes klubu, Łukasz Tobys

Zawody, które odbędą się na kąpielisku Glinianki, ul. Kosmonautów 2 we Wrocławiu, wyłonią najlepszych młodych siatkarzy plażowych w kraju. Wśród faworytów, którzy mogą zdobyć co najmniej medal powinniśmy wskazać młodych siatkarzy Chemeko-System Gwardia Wrocław Academy. – Jako Gwardia mamy 3 szanse, by stanąć na podium i uważam, że mamy ogromną perspektywę na medal. Turniej będzie także dobrą okazją, aby zaprezentować pierwszą drużynę. Planujemy trening medialny. To wszystko na Gliniankach! – dodaje prezes. 

To nie koniec dobrych informacji dla wrocławskich fanów siatkówki. W sobotę wszyscy kibice Ewinner Gwardii Wrocław otrzymają specjalną niespodziankę, która powie nam wiele o nadchodzącym sezonie 2021/2022! Punktualnie o godzinie 13:30 odbędzie się trening pokazowy w wykonaniu zawodników, którzy będą w tym roku bronić barw Gwardii na boiskach Tauron 1.Ligi. Grzegorz Bociek, Lukáš Ticháček, Rafał Sobański, Dawid Woch i spółka będą do dyspozycji fanów. 

Szczegóły na facebookowym wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/972379223560073/?ref=newsfeed 

Młodzi zawodnicy Gwardii odnoszą sukcesy! 

Przypomnijmy jeszcze o ogromnym sukcesie młodego gwardzisty, który został mistrzem Polski! Złoty medal Mistrzostw Polski Młodzików w siatkówce plażowej wywalczył Szymon Pietraszek (Chemeko-System Gwardia Wrocław Academy) oraz Jakub Krzemiński (MOS Wola Warszawa / SMS PZPS Spała). 

Młody gwardzista był indywidualnie przygotowywany przez trenera Tomasza Barańskiego, ale gratulacje należy złożyć także całemu sztabowi trenerskiemu, który przygotował zawodnika do tego sukcesu.

podziel się wpisem

zobacz również

Zapisz się do newslettera!