AKTUALNOŚCI

Aquapark Wrocław razem z Gwardią!

Lider rynku rozrywki, sportu i rekreacji w Polsce, drugi sezon z rzędu zagra razem z Gwardzistami. Wrocławski Aquapark nadal będzie ważnym punktem w procesie regeneracji, który przy trudach ligowego sezonu, jest bezcenną wartością.

Wrocławski Park Wodny powstał w 2008 roku, w odpowiedzi na potrzeby mieszkańców Dolnego Śląska. Główną przesłanką dla jego stworzenia była przede wszystkim chęć wykreowania nowoczesnego miejsca, które pozwoli na relaks i aktywny odpoczynek całej rodziny. Bez względu na to, czy jesteś zapalonym sportowcem, dbającym o swoją kondycję i formę przez cały rok, czy miłośnikiem spokojnego relaksu w jacuzzi – Aquapark to z pewnością idealny wybór!

Dla Gwardii Wrocław ważne jest, żeby wiązać swoją przyszłość z partnerami, którzy budują współczesną tożsamość stolicy Dolnego Śląska. Z tego też względu Wrocławski Park Wodny, zarówno ze względu na swoją historię, jak i aktualny, imponujący rozwój, wpisuje się w ambitne plany rozwoju wrocławskiej siatkówki. Cieszymy się, że możemy razem połączyć siły, właśnie tutaj, w centrum Dolnego Śląska. A nasi siatkarze o te siły będą dbać, korzystając ze specjalnych karnetów, dzięki którym będą mogli regenerować organizmy w walce o powrót Gwardii Wrocław na najwyższy, ligowy poziom.

podziel się wpisem

zobacz również

Zapisz się do newslettera!