AKTUALNOŚCI

BlackBeard z Gwardią Wrocław!

Gwardia Wrocław przedstawia pierwszego partnera na sezon 2019/20. Jest nim BlackBeard, Barber & Barrel House. Jedyne miejsce w Polsce, gdzie salon fryzjerski połączony jest z niespotykanymi w naszym kraju markami alkoholi.

Współpraca z Gwardią Wrocław partnerów, którzy decydują się jej kontynuację – względem sezonu 2018/19 – to potwierdzenie wiarygodności planów powrotu męskiej siatkówki do PlusLigi. To fundament, dzięki któremu gwardyjski klub może z pozytywnym nastawieniem spoglądać w przyszłość.

– Wspieram wrocławski sport chcąc, żeby siatkówka we Wrocławiu stała coraz wyżej. Sukcesy polskiej reprezentacji pokazują, że w kraju zainteresowanie tą dyscypliną, jest duże. Przyznaję, że przekonuje nas Gwardia Wrocław. Spotkania biznesowe właśnie u nas, to coś, co na pewno jest powodem do zadowolenia. Z Łukaszem Tobysem poznaliśmy się 1,5 roku temu i od tego czasu, Gwardia funkcjonuje w naszej przestrzeni, będąc wiarygodnym partnerem, robiącym coraz większe postępy – mówi Tomasz Krzyk, właściciel BlackBeard.

BlackBeard – szczególnie klimatyczne miejsce we Wrocławiu (fot. M. Daszczyk)

BlackBeard przy ulicy Tęczowej we Wrocławiu będzie miejscem spotkań Klubu Biznesu Gwardii. Zaplanowanych cyklicznie, na kilka odsłon w każdym miesiącu. Warto dodać, że BlackBeard jest organizatorem Rum Love Festiwal. Niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju festiwal rumu, podczas którego każdy z uczestników będzie miał możliwość degustacji rumów niespotykanych nigdzie indziej w Polsce.

– Z BlackBeard zaczęliśmy wspólne działania w poprzednim sezonie. Wiele wspólnych akcji, m.in. Movember – z udziałem naszych siatkarzy, czy możliwości prezentacji naszego pomysłu na funkcjonowanie klubu wśród ludzi biznesu we Wrocławiu. Dlatego tak ważne jest, żeby kontynuować wspólne działania, teraz, przy Gwardii Wrocław. To też sygnał dla innych, że warto z nami współpracować, nie tylko na przestrzeni jednego sezonu. Dziękuję za zaufanie Tomkowi Krzykowi i Jackowi Bonieckiemu – mówi prezes spółki Gwardia Wrocław Łukasz Tobys.  

Strona internetowa BlackBeard: https://blackbeard.com.pl/ 

podziel się wpisem

zobacz również

Zapisz się do newslettera!