AKTUALNOŚCI

Chemeko-System Gwardia Wrocław BVB Team wygrywa turniej w Toruniu!

Najpierw zwycięstwo w eliminacjach mistrzostw Polski w Augustowie, a teraz pewna wygrana w turnieju Plaża Gotyku w Toruniu. Para Chemeko-System Gwardia Wrocław BVB Team nie zwalnia tempa i w mocny sposób melduje się na liście najlepszych par siatkówki plażowej w Polsce.

W turnieju Plaża Gotyku nie było mocnych na parę Zdybek-Lewandowski, która reprezentuje barwy Chemeko-System Gwardii Wrocław. Siatkarze w nowy sezon weszli z naprawdę wysoką formą, gdyż była to już ich druga turniejowa wygrana w ostatnim czasie. 

To były dla nas bardzo radosne chwile. Przyjeżdżaliśmy do Torunia pozytywnie nastawieni i od samego początku wiedzieliśmy jakie jest nasze główne zadanie. Cieszę się, że odnieśliśmy drugie zwycięstwo w tym roku i obiecuję, że w kolejnych wydarzeniach liczyć się będą wyłącznie wygrane. Dziękuję naszym Partnerom i kibicom za wsparcie. Dzięki Wam możemy walczyć o najwyższe celemówił zaraz po zakończeniu turnieju Paweł Lewandowski.

Chemeko-System Gwardia Wrocław BVB Team to pierwszy tego typu projekt w kraju. Zawodnicy są wspierani bezpośrednio przez klub ze stolicy Dolnego Śląska i jak pokazują ostatnie wyniki, ta współpraca wychodzi wszystkim na dobre. 

Siatkówka plażowa to niezwykle efektywna dyscyplina sportu, która idealnie wpisuje się w filozofię rozwoju naszego klubu. My pomagamy chłopakom w osiąganiu kolejnych sukcesów, a oni odwdzięczają się bardzo dobrymi wynikami i świetną promocją naszych Partnerów. Kolejna wygrana to nie jest dla nas zaskoczenie. Każdego dnia obserwujemy jak Kuba i Paweł ciężko pracują na kolejne sukcesyopowiada prezes Gwardii Wrocław Łukasz Tobys.

Przez plażowiczami z Wrocławia intensywne tygodnie. Już w najbliższy weekend kolejny turniej, tym razem w Poznaniu.

Jesteśmy świetnie przygotowani fizycznie przez naszego trenera Sebastiana Kaczmarka, dlatego duża ilość kolejnych spotkań absolutnie jest nam nie straszna. Jedziemy do Poznania po kolejne cenne doświadczenia i chcemy zaprezentować się jak najlepiej. Smak zwycięstwa smakuje wyjątkowo, więc możemy go powtarzać przy okazji wszystkich kolejnych wydarzeńdodaje Jakub Zdybek.

podziel się wpisem

zobacz również

Zapisz się do newslettera!