Filip Zając – fizjoterapeuta

Filip Zając – fizjoterapeuta/ Fizjoterapeuta

Filip Zając pamięta dobre i złe chwile wrocławskiej siatkówki. Gwardia ma w swoich wyjątkowo oddanego człowieka, który po raz kolejny, będzie członkiem sztabu szkoleniowego. Fizjoterapeuta GWR „od zawsze”, zostaje na pokładzie!

Filip Zając z Gwardią związany jest od sezonu 2011/12. Wtedy trenerem był Ireneusz Kłos, a seniorzy występowali w drugiej lidze. Zając wyrobił sobie od tego czasu markę fachowca, który potrafił pomóc wielu sportowcom, nie tylko powiązanym z siatkówką.

Paradoksalnie, choć o fizjoterapeucie gwardyjskiego klubu mówi się w samych superlatywach, sam zainteresowany, nie za bardzo lubi się wypowiadać. Z tego też względu, o jego dokonaniach oraz roli w Gwardii, mówią inni. Chętnie i szczerze.

Filip Zając to nierozłączna część naszego klubu. Widział wszystko i nie wyobrażam sobie, żeby miało go zabraknąć. Znamy się od lat, to była pierwsza osoba, którą poznałem w Gwardii. Zawsze mieliśmy bardzo dobry kontakt. Poza kwestiami sportowymi, to jest po prostu dobry człowiek, który pomaga tym, którzy tego potrzebują. Solidna firma – przekonuje prezes Gwardii, Łukasz Tobys.

Dodajmy, że po przerwaniu sezonu 2019/20 fizjoterapeuta Gwardii rozpoczął współpracę z Centrum Medycznym SportsMedic, z którego korzysta również wrocławski zespół. To zaplecze fizjoterapeutyczne, wyróżniające się w TAURON 1. Lidze Mężczyzn.

Data urodzenia
11.04.1986
Narodowość
Polska
Stanowisko
Staż
sezon 2011/12

galeria zdjęć