Mateusz Paszkowski

Mateusz Paszkowski/ 9

Mający 22 lata siatkarz do Gwardii trafia z tego samego kierunku, co trener Krzysztof Janczak. Czyli trzecioligowca z Jelcza-Laskowic, gdzie szkoleniowiec GWR mógł poznać się na potencjale Paszkowskiego.

Paszkowski poprzedni sezon spędził na trzecioligowym poziomie, w barwach zespołu z Jelcza-Laskowic. Ma 204 cm wzrostu i wiele do zaoferowania, nawet żeby pójść śladami samego Łukasza Kaczmarka. Reprezentant Polski i siatkarz ZAKSY Kędzierzyn-Koźle podobnie jak Paszkowski, po okresie gry w siatkówkę plażową, trafił pod skrzydła trenera Krzysztofa Janczaka. I pierwotnie, również występował na pozycji przyjmującego, po czasie zostając przekwalifikowanym na atak. Jak historia potoczyła się dalej, wiedzą wszyscy kibice siatkówki w kraju. Na pewno Paszkowski jest ambitny i też stawia sobie wysokie cele.

A prywatnie, warto dodać, że to partner życiowy siatkarki #VolleyWrocław Natalii Murek. Tak jak w poprzednim sezonie, ponownie liczymy na wizyty siatkarek na naszych ligowych meczach, deklarując również – w miarę możliwości terminarzowych – rewizyty na spotkaniach Ligi Siatkówki Kobiet. 

Data urodzenia
20.05.1997
Narodowość
Polska
Wzrost
204
Waga
92
Pozycja na boisku
Przyjmujący
Ręka
Praworęczny
Zasięg w ataku
350
Zasięg w bloku
330

galeria zdjęć