Tabela ligowa

tabela wyników

MIEJSCEDRUŻYNAPUNKTYMECZE rozegrMECZE wygrMECZE przegrSETY wygrSETY przegrPUNKTY wygrPUNKTY przegrSTOSUNEK setySTOSUNEK punktyWYNIK 3-0WYNIK 3-1WYNIK 3-2WYNIK 2-3WYNIK 1-3WYNIK 0-3
1Stal Nysa381313039610968646,51,27841000
2LUK Politechnika Lublin2613943122119811101,411,08243202
3MCKiS Jaworzno2313853022118611451,351,04332140
4APP Krispol Września2213852822109910921,271,01413122
5BBTS Bielsko-Biała2213852723111211111,171242032
6KS Lechia Tomaszów Mazowiecki2213762924120411841,211,02241240
7KFC GWARDIA WROCŁAW2213762724115711251,121,03241222
7UKS Mickiewicz Kluczbork2213762422106910501,091,02340114
9ZAKSA Strzelce Opolskie2113762722109510951,231421141
10AZS AGH Kraków1813672427111111390,890,97222223
11Exact Systems Norwid Częstochowa1213491732108911680,530,93031135
12SPS Chrobry Głogów11133101734110712030,50,92021325
13KPS Siedlce10133101531101211000,480,92210145
14SMS PZPS I Spała4131121438108612350,370,88001273