Tabela ligowa

tabela wyników

MIEJSCEDRUŻYNAPUNKTYMECZE rozegrMECZE wygrMECZE przegrSETY wygrSETY przegrPUNKTY wygrPUNKTY przegrSTOSUNEK setySTOSUNEK punktyWYNIK 3-0WYNIK 3-1WYNIK 3-2WYNIK 2-3WYNIK 1-3WYNIK 0-3
1BBTS Bielsko-Biała31111133910218773,661,16452
2LUK Politechnika Lublin249812457065794,81,21621
3BKS Visła Bydgoszcz2298126108447022,61,24131
4eWinner Gwardia Wrocław22107325138788231,921,063412
5Polski Cukier Avia Świdnik1685318116676201,631,0732111
6Exact Systems Norwid Częstochowa1485316136426411,23122112
7Mickiewicz Kluczbork1274314105665551,41,013121
8KRISPOL Września11104615228118450,680,9512133
9ZAKSA Strzelce Opolskie11114715258639250,60,9312134
10KPS Siedlce983513176386650,760,9521122
11Olimpia Sulęcin893610216657380,470,911115
12Lechia Tomaszów Mazowiecki772513186847090,720,961123
13AZS AGH Kraków591811257458520,440,871242
14MCKiS Jaworzno510199287688820,320,871225
15BAS Białystok48178236367210,340,881214