Tabela ligowa

tabela wyników

MIEJSCEDRUŻYNAPUNKTYMECZE rozegrMECZE wygrMECZE przegrSETY wygrSETY przegrPUNKTY wygrPUNKTY przegrSTOSUNEK setySTOSUNEK punktyWYNIK 3-0WYNIK 3-1WYNIK 3-2WYNIK 2-3WYNIK 1-3WYNIK 0-3
1BBTS Bielsko-Biała45181444917159113982,88241,1381950310
2MKS Będzin35161244221145313112,00001,1083633220
3Lechia Tomaszów Mazowiecki34181174129162715641,41381,0403542322
4BKS Visła Proline Bydgoszcz33181174330164615171,43331,0850614421
5KPS Siedlce32181174232166315831,31251,0505515412
6Polski Cukier Avia Świdnik32181174032161215881,25001,0151434313
7Chemeko-System Gwardia Wrocław32171074027152314111,48151,0794622421
8Legia Warszawa31181083935162616261,11431,0000253413
9KRISPOL Września2918993732157515431,15621,0207531342
10AZS AGH Kraków26181083538159916450,92110,9720226215
11Exact Systems Norwid Częstochowa21187113343169317440,76740,9708124443
12Olimpia Sulęcin21177103040151816330,75000,9296043334
13Mickiewicz Kluczbork18186122643152915870,60470,9635132246
14SPS Chrobry Głogów15186122243141015070,51160,9356213048
15ZAKSA Strzelce Opolskie13185131945129214950,42220,86422031210
16SMS PZPS Spała9182161849137315780,36730,8701110367