Tabela ligowa

tabela wyników

MIEJSCEDRUŻYNAPUNKTYMECZE rozegrMECZE wygrMECZE przegrSETY wygrSETY przegrPUNKTY wygrPUNKTY przegrSTOSUNEK setySTOSUNEK punktyWYNIK 3-0WYNIK 3-1WYNIK 3-2WYNIK 2-3WYNIK 1-3WYNIK 0-3
1LUK Politechnika Lublin62242046516198316314,061,18164211
2BKS Visła Bydgoszcz58232126725215218512,681,169572
3BBTS Bielsko-Biała58232036223204917632,691,1698312
4Exact Systems Norwid Częstochowa45241685441210120671,311,01475224
5KPS Siedlce 42231585037196319271,351,01654134
6Polski Cukier Avia Świdnik422413114941203319941,191,0158344
7eWinner Gwardia Wrocław412313104937194918691,321,04751343
8Mickiewicz Kluczbor372313104844210321141,090,99364253
9Lechia Tomaszów Mazowiecki25238154054204420940,740,97314564
10AZS AGH Kraków 25248163856201621580,670,93242385
11ZAKSA Strzelce Opolskie23238153252181419400,610,93332168
12Olimpia Sulęcin21237163052179719250,570,93421178
13KRISPOL Września21236173157188020230,540,92141458
14BAS Białystok17245193064200021900,460,9132478
15MCKiS Jaworzno8232211965174920420,290,8522910