Tabela ligowa

tabela wyników

MIEJSCEDRUŻYNAPUNKTYMECZE rozegrMECZE wygrMECZE przegrSETY wygrSETY przegrPUNKTY wygrPUNKTY przegrSTOSUNEK setySTOSUNEK punktyWYNIK 3-0WYNIK 3-1WYNIK 3-2WYNIK 2-3WYNIK 1-3WYNIK 0-3
1Stal Nysa269902767966494,51,23441000
2LUK Politechnika Lublin1996322158457671,471,1141201
3KS Lechia Tomaszów Mazowiecki1896322148308131,571,02231120
4UKS Mickiewicz Kluczbork1896319137577161,461,06240012
5ZAKSA Strzelce Opolskie1595420157817741,331,01311130
6KFC GWARDIA WROCŁAW1595419178087821,121,03131121
7APP Krispol Września1495419177907961,110,99212121
8AZS AGH Kraków1495418177717701,061212112
9MCKiS Jaworzno1384417147096971,211,02220130
10BBTS Bielsko-Biała1194515197467860,790,95121032
11Exact Systems Norwid Częstochowa883512196747080,630,95021032
12SPS Chrobry Głogów57168195936370,420,93010213
13KPS Siedlce49187246437480,290,86100125
14SMS PZPS I Spała391810267538520,380,88001152