Tabela ligowa

tabela wyników

MIEJSCEDRUŻYNAPUNKTYMECZE rozegrMECZE wygrMECZE przegrSETY wygrSETY przegrPUNKTY wygrPUNKTY przegrSTOSUNEK setySTOSUNEK punktyWYNIK 3-0WYNIK 3-1WYNIK 3-2WYNIK 2-3WYNIK 1-3WYNIK 0-3
1Stal Nysa491816252131551127141,221051200
2BBTS Bielsko-Biała35181354228157215161,51,04454032
3KFC GWARDIA WROCŁAW35191184232168016331,311,03461332
4UKS Mickiewicz Kluczbork34191183630154615081,21,03560115
5LUK Politechnika Lublin34191184437180317221,191,05254512
6KS Lechia Tomaszów Mazowiecki31181083933163916091,181,02271251
7APP Krispol Września28181083731152214981,191,02613152
8MCKiS Jaworzno28181083734160915921,091,01343152
9AZS AGH Kraków2618993436153315360,941333234
10ZAKSA Strzelce Opolskie24188103336151115570,920,97422253
11KPS Siedlce20187112839150215880,720,95322155
12Exact Systems Norwid Częstochowa19186122744155616310,610,95042336
13SPS Chrobry Głogów17185132544151716400,570,92131346
14SMS PZPS I Spała4191181756152617660,30,860012106