Tabela ligowa

tabela wyników

MIEJSCEDRUŻYNAPUNKTYMECZE rozegrMECZE wygrMECZE przegrSETY wygrSETY przegrPUNKTY wygrPUNKTY przegrSTOSUNEK setySTOSUNEK punktyWYNIK 3-0WYNIK 3-1WYNIK 3-2WYNIK 2-3WYNIK 1-3WYNIK 0-3
1BBTS Bielsko-Biała51221665725194717462,28001,11511051411
2MKS Będzin47221665630198617941,86671,1070844321
3BKS Visła Proline Bydgoszcz45231585735208918891,62861,1059915521
4KPS Siedlce40221485138200919091,34211,0524626413
5Polski Cukier Avia Świdnik39231495043207120491,16281,0107446324
6Lechia Tomaszów Mazowiecki39221394939201919581,25641,0312544423
7Chemeko-System Gwardia Wrocław39211295036193418251,38891,0597633621
8KRISPOL Września392312114939201219681,25641,0224741452
9AZS AGH Kraków352313104645202720531,02220,9873436235
10Legia Warszawa342311124749208921240,95920,9835254543
11Exact Systems Norwid Częstochowa302310134452212721960,84620,9686235544
12Mickiewicz Kluczbork26239143653199820470,67920,9761153257
13Olimpia Sulęcin22217143452185220140,65380,9196043455
14SPS Chrobry Głogów21218133049171818130,61220,9476224148
15ZAKSA Strzelce Opolskie17226162455162618520,43640,87802132212
16SMS PZPS Spała10222202161166519320,34430,8618110479