Tabela ligowa

tabela wyników

MIEJSCEDRUŻYNAPUNKTYMECZE rozegrMECZE wygrMECZE przegrSETY wygrSETY przegrPUNKTY wygrPUNKTY przegrSTOSUNEK setySTOSUNEK punktyWYNIK 3-0WYNIK 3-1WYNIK 3-2WYNIK 2-3WYNIK 1-3WYNIK 0-3
1Stal Nysa612220264161926158041,221181200
2BBTS Bielsko-Biała46231765535203319391,571,05575042
3LUK Politechnika Lublin46231585639215520201,441,07474512
4UKS Mickiewicz Kluczbork392313104339189618761,11,01571125
5KFC GWARDIA WROCŁAW392312114942205220031,171,02471452
6APP Krispol Września38221394836188218431,331,02733252
7KS Lechia Tomaszów Mazowiecki382212104840199919701,21,01381361
8AZS AGH Kraków352212104341185818571,041453235
9MCKiS Jaworzno312211114344197019790,981353182
10ZAKSA Strzelce Opolskie27229133946187419200,850,98432283
11Exact Systems Norwid Częstochowa24228143452188319480,650,97143347
12KPS Siedlce22228143150177619240,620,92323158
13SPS Chrobry Głogów18225173056187720380,540,92131476
14SMS PZPS I Spała4221211865173020140,280,860012118