Tabela ligowa

tabela wyników

MIEJSCEDRUŻYNAPUNKTYMECZE rozegrMECZE wygrMECZE przegrSETY wygrSETY przegrPUNKTY wygrPUNKTY przegrSTOSUNEK setySTOSUNEK punktyWYNIK 3-0WYNIK 3-1WYNIK 3-2WYNIK 2-3WYNIK 1-3WYNIK 0-3
1BBTS Bielsko-Biała481817151171644142431,156831
2LUK Politechnika Lublin461815348121440119641,2123111
3BKS Visła Bydgoszcz42171524919158613492,571,177352
4eWinner Gwardia Wrocław36181174226156314711,611,0665331
5Exact Systems Norwid Częstochowa35181354028151814871,421,0245414
6KPS Siedlce31181173730150115031,230,99533124
7Polski Cukier Avia Świdnik27188103334150115060,970,9944334
8Mickiewicz Kluczbork2617983332150015211,030,98342143
9AZS AGH Kraków22187113140154216230,770,95232344
10Olimpia Sulęcin21187112637137114660,70,93421137
11ZAKSA Strzelce Opolskie20187112839146015360,710,95322155
12Lechia Tomaszów Mazowiecki19186123143161716560,720,97213453
13KRISPOL Września13184142146142215560,450,91121257
14BAS Białystok11193162153156217240,390,912448
15MCKiS Jaworzno5171161449132215310,280,861277