Tabela ligowa

tabela wyników

MIEJSCEDRUŻYNAPUNKTYMECZE rozegrMECZE wygrMECZE przegrSETY wygrSETY przegrPUNKTY wygrPUNKTY przegrSTOSUNEK setySTOSUNEK punktyWYNIK 3-0WYNIK 3-1WYNIK 3-2WYNIK 2-3WYNIK 1-3WYNIK 0-3
1Exact Systems Norwid Częstochowa38171344525161514391,81,1223454301
2Mickiewicz Kluczbork371713444221525141921,0747643130
3MKS Avia Świdnik371612442211462137121,0664471220
4MKS Będzin35161154019140712802,10531,0992821311
5BKS Visła Proline Bydgoszcz34171254532170116381,40621,0385156410
6Chemeko-System Gwardia Wrocław33171163924145313461,6251,0795641141
7Lechia Tomaszów Mazowiecki28171073532150314881,09381,0101334214
8SPS Chrobry Głogów2817983533150815061,06061,0013252323
9AZS AGH Kraków26171073534153115461,02940,9903235133
10PSG KPS Siedlce2316883233146314600,96971,0021233242
11MKST Astra Nowa Sól19176112537138414270,67570,9699321236
12BAS Białystok18175122640143515100,650,9503221435
13Olimpia Sulęcin17165112436133614140,66670,9448230254
14Legia Warszawa15175122140131414210,5250,9247221147
15KRISPOL Września13174132241138014710,53660,9381301265
16SMS PZPS Spała1170171051121915000,19610,8127000188