tabela wyników

MIEJSCEDRUŻYNAPUNKTYMECZE rozegrMECZE wygrMECZE przegrSETY wygrSETY przegrPUNKTY wygrPUNKTY przegrSTOSUNEK setySTOSUNEK punktyWYNIK 3-0WYNIK 3-1WYNIK 3-2WYNIK 2-3WYNIK 1-3WYNIK 0-3
1Stal Nysa3110307556max1,33100000
2AZS AGH Kraków3110307561max1,22100000
3KS Lechia Tomaszów Mazowiecki311031958531,11010000
4BBTS Bielsko-Biała311031938831,05010000
5MCKiS Jaworzno311031898531,04010000
6APP Krispol Września211032971051,50,92001000
7LUK Politechnika Lublin110123105970,661,08000100
8KFC GWARDIA WROCŁAW01011385890,330,95000010
9UKS Mickiewicz Kluczbork01011388930,330,94000010
10ZAKSA Strzelce Opolskie01011385950,330,89000010
11Exact Systems Norwid Częstochowa010103617500,81000001
12SMS PZPS I Spała010103567500,74000000
13KPS Siedlce0000000000000000
14TAURON AZS Częstochowa (?)0000000000000000