Tabela ligowa

tabela wyników

MIEJSCEDRUŻYNAPUNKTYMECZE rozegrMECZE wygrMECZE przegrSETY wygrSETY przegrPUNKTY wygrPUNKTY przegrSTOSUNEK setySTOSUNEK punktyWYNIK 3-0WYNIK 3-1WYNIK 3-2WYNIK 2-3WYNIK 1-3WYNIK 0-3
1LUK Politechnika Lublin74282447717226318864,521,19195211
2BKS Visła Bydgoszcz70282537928250421502,821,16135721
3BBTS Bielsko-Biała66282357331249021852,351,131184122
4Exact Systems Norwid Częstochowa54281996347244424001,341,014105225
5eWinner Gwardia Wrocław512817116347248423671,341,04764443
6Polski Cukier Avia Świdnik482815135549235423171,121,01510346
7KPS Siedlce472817115950240123941,181656245
8Mickiewicz Kluczbork432815135654252225371,030,99474274
9Lechia Tomaszów Mazowiecki352811175161245624840,830,98524665
10AZS AGH Kraków312810184564235325010,70,94262396
11ZAKSA Strzelce Opolskie27289193865221623910,580,923422710
12Olimpia Sulęcin25288203665220823820,550,924312810
13KRISPOL Września25287213970234525030,550,93151588
14BAS Białystok19286223475230025330,450,9334810
15MCKiS Jaworzno15284242974216424740,390,872231110