Tabela ligowa

tabela wyników

MIEJSCEDRUŻYNAPUNKTYMECZE rozegrMECZE wygrMECZE przegrSETY wygrSETY przegrPUNKTY wygrPUNKTY przegrSTOSUNEK setySTOSUNEK punktyWYNIK 3-0WYNIK 3-1WYNIK 3-2WYNIK 2-3WYNIK 1-3WYNIK 0-3
1BBTS Bielsko-Biała291293321210799372,66671,1515630210
2BKS Visła Proline Bydgoszcz2612933318113610251,83331,1083414300
3MKS Będzin2613943320121010981,65001,1020423220
4Legia Warszawa2614863125125212321,24001,0162251312
5Lechia Tomaszów Mazowiecki2413853022120511611,36361,0379332221
6Chemeko-System Gwardia Wrocław2413763122121211411,40911,0622421420
7Polski Cukier Avia Świdnik2213852724115811521,12501,0052233113
8KPS Siedlce2113852925120111661,16001,0300305212
9KRISPOL Września1913672525112911321,00000,9973321232
10Olimpia Sulęcin1813672630123012970,86670,9483033322
11AZS AGH Kraków1712662325105910820,92000,9787213213
12Exact Systems Norwid Częstochowa1613672530122212480,83330,9792114232
13Mickiewicz Kluczbork1313491831107211280,58060,9504121225
14ZAKSA Strzelce Opolskie111349153193310720,48390,8703202117
15SMS PZPS Spała9132111634104311600,47060,8991110344
16SPS Chrobry Głogów813310123294110510,37500,8953201037