Tabela ligowa

tabela wyników

MIEJSCEDRUŻYNAPUNKTYMECZE rozegrMECZE wygrMECZE przegrSETY wygrSETY przegrPUNKTY wygrPUNKTY przegrSTOSUNEK setySTOSUNEK punktyWYNIK 3-0WYNIK 3-1WYNIK 3-2WYNIK 2-3WYNIK 1-3WYNIK 0-3
1Stal Nysa67252237119216217963,741,21381210
2BBTS Bielsko-Biała53261976338229021591,661,06775142
3LUK Politechnika Lublin52251786239230521241,591,09674512
4KFC GWARDIA WROCŁAW452514115543222121481,281,03581452
5KS Lechia Tomaszów Mazowiecki452514115645230222421,241,033101461
6APP Krispol Września442515105642220221491,331,02744352
7UKS Mickiewicz Kluczbork412514114644206420591,051572128
8AZS AGH Kraków362512134650209821350,920,98453346
9MCKiS Jaworzno352513124951225122670,960,99355183
10ZAKSA Strzelce Opolskie322511144552212521880,870,97443284
11Exact Systems Norwid Częstochowa27259163960216122340,650,97144448
12KPS Siedlce26259163757206722280,650,93333268
13SPS Chrobry Głogów18255203265211823190,490,91131497
14SMS PZPS I Spała4241231971188021980,270,860012129