AKTUALNOŚCI

Dwukrotny mistrz wyróżniony!

We wtorek w siedzibie klubu doszło do spotkania z dwukrotnym mistrzem Dolnego Śląska w siatkówce plażowej, Andrzejem Kwapińskim.

Zdolny młody siatkarz miał okazję spotkać się ze współwłaścicielem KFC Gwardia Wrocław Kajetanem Maćkowiakiem oraz prezesem siatkarskiego pierwszoligowca z Wrocławia, Łukaszem Tobysem. „Podwójne złoty” otrzymał pamiątkową koszulkę, klubowy szalik oraz kilka innych, siatkarskich gadżetów. Była też okazja do poznania działania klubu od środka oraz wspólnej rozmowy.

Bardzo dziękuję za zaproszenie do siedziby GWR, gdzie mogłem poznać ludzi, którzy wszystkim kierują w naszym klubie. To naprawdę pozytywne osoby, z bardzo fajnym podejściem do młodzieży. Porozmawialiśmy o turniejach plażówki w których brałem udział, o poziomie, emocjach z nimi związanych. Dodatkowo o przyszłości, jak nastawiam się na kolejne etapy, już w walce w turniejach o MP. Miło było się spotkać, dziękuję też za prezenty – powiedział po spotkaniu Andrzej Kwapiński.

Przypomnijmy, że siatkarz GWR Academy zdobył złoto jako kadet (jego kategoria wiekowa), ale również w turnieju juniorskim.

podziel się wpisem

zobacz również

Zapisz się do newslettera!