AKTUALNOŚCI

Formę budujemy w Calypso Tęczowa

Jeśli dbanie o sylwetkę i kondycję, to tylko w Calypso. Gwardziści od początku okresu przygotowawczego dbają o swoją formę w wyjątkowym miejscu! Calypso Fitness i Siłownia Wrocław Tęczowa, czyli nasz ważny partner, w drodze po sportowe sukcesy.

Oferta Calypso absolutnie nie opiera się na stereotypowym, typowym wyciskaniu sztangi. To szereg możliwości, pozwalających regularnie trenować profesjonalnym sportowcom, przygotowującym się do ligowego sezonu. Wachlarz rozwiązań w Calypso Fitness i Siłownia Tęczowa, jest naprawdę szeroki. Strefa cardio, przestronna i klimatyzowana sala do zajęć w grupie, strefa treningu funkcjonalnego, stretchingu i short class, urządzenia do ćwiczeń siłowych oraz cardio w wersji Green. To właśnie przy Tęczowej, dzięki regularnym ćwiczeniom, Gwardziści wypełniają ważną część dnia, odpowiednio przygotowując się do późniejszych, halowych jednostek treningowych. A wszystko praktycznie w samym centrum Wrocławia!

Warto dodać, że sieć Calypso, to lider rynku fitness w Polsce. Aktualnie to ponad 50 klubów w 23 miastach.

Poza przyjemnym designem i biomechaniką urządzeń dostępnych u naszego partnera, po lewej stronie zdjęcia można dostrzec sprzęt, którego niekwestionowaną zaletą jest odzyskiwanie energii, wytworzonej podczas treningu. Dzięki temu zyskują wszyscy. Regularnie ćwicząc dla siebie, oszczędzamy energię, robiąc coś ważnego również dla środowiska. 

podziel się wpisem

zobacz również

Zapisz się do newslettera!