AKTUALNOŚCI

Gunfire ponownie dołącza do Gwardii Wrocław

Sezon trwa w najlepsze, a do grona dumnych partnerów Chemeko-System Gwardii Wrocław dołączyła firma Gunfire – jeden z największych przedstawicieli airsoftu na świecie. Warto dodać, że podpisanie nowej umowy z Gunfire to powrót spółki do wspierania naszej drużyny po przerwie.

Gwardziści w tym sezonie cały czas utrzymują się w czołówce tabeli Tauron 1. Ligi, mając na swoim koncie serię wygranych meczów, które pozwalają na utrzymywanie piątej lokaty w tabeli, a przewaga do czołówki z kolejki na kolejkę maleje. Gwardziści cały czas znajdują się w strefie gwarantującej udział w fazie play-off, a to nie jedyna dobra wiadomość. Do grona dumnych partnerów dołącza Gunfire – sklep militarny, który powstał w 2005 roku we Wrocławiu i do dziś w sercu Dolnego Śląska znajduje się siedziba oraz magazyn. Przez te wszystkie lata nasz partner przeszedł długą, pełną pasji i emocji drogę – od małego sklepu ASG z Wrocławia do jednego z największych przedstawicieli airsoftu na świecie. Dziś Gunfire jest jednym z liderów w sprzedaży replik ASG i cały czas dba nie tylko o własny rozwój, ale i o rozwój całej branży. Intensywnie działa w kierunku rozpropagowania airsoftu, bo jak sami podkreślają to nie tylko jest biznes, ale i wielka pasja. “Oczywiście sport jest bardzo ważny zbliża ludzi i łagodzi obyczaje, zawsze stawialiśmy na aktywność jest to zgodne z naszą misją „dajemy inny wymiar spędzania wolnego czasu”. Airsoft jest między innymi właśnie formą aktywności fizycznej. A co do Gwardii zawsze siatkówka była w moim sercu, kiedyś byłem czynnym zawodnikiem m. in. znanej Pani na pewno Lechii Tomaszów Mazowiecki, dlatego z prawdziwą przyjemnością podpisałem umowę sponsorską pomiędzy Gunfire a Gwardią Wrocław” – mówi Krzysztof Rogalski. 

Pozyskanie nowego partnera to kolejny ważny element budowania Klubu w kontekście trwających już rozgrywek, a także w kontekście kolejnych sezonów. “Cieszymy się, że wracamy do wspólnych działań z firmą Gunfire. Powrót na nasz pokład tak poważnej firmy, jaką jest Gunfire daje jasny sygnał dla środowiska biznesowego, że warto z nami współpracować. Ciężko pracujemy, by siatkówka we Wrocławiu stała na coraz wyższym poziomie. Niewątpliwie ta współpraca pozwoli jeszcze bardziej poszerzać zakres działań – zarówno na polu sportowym, jak i organizacyjnym. Przed nami wciąż ogrom pracy, ale z takimi partnerami, którzy ponownie na nas stawiają wiemy, że możemy więcej. Dziś z dumą patrzymy na wyniki w kolejnych meczach TAURON 1.Ligi i z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie fazy play-off”– mówi prezes Klubu, Łukasz Tobys. 

podziel się wpisem

zobacz również

Zapisz się do newslettera!