AKTUALNOŚCI

Gwardia ma wiceprezesa DZPS

W sobotę 8 maja odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Delegatów Dolnośląskiego Związku Piłki Siatkowej we Wrocławiu. Obrady przyniosły kilka znaczących rozstrzygnięć w Dolnośląska Siatkówka.

Delegaci głosowali nad wyborem Zarządu i Prezesa Związku, Komisji Rewizyjnej oraz Delegatów na Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Prezesem DZPS na kadencję 2021-2025 został wybrany Wojciech Rozdolski. Pokonał on w głosowaniu drugiego z kandydatów, Jacka Grabowskiego.

Miło nam poinformować, że w składzie Zarządu DZPS będziemy mieli swojego reprezentanta. Został nim prezes Łukasz Tobys. Dodatkowo nasz prezes został też wybrany na jednego z delegatów na Walne Zgromadzenie PZPS. Co więcej, kilka dni później, tj. 14 maja, odbyło się zebranie Zarządu DZPS, na którym zostały wybrane władze związku. Prezes Łukasz Tobys został wybrany wiceprezesem regionalnej centrali! Będzie odpowiedzialny za dział Marketingu Sportowego.

– Gratuluję zwycięstwa Wojtkowi Rozdolskiemu. Na pewno ważne jest to, że doszło do zmian, które wprowadziły nowe osoby do zarządu DZPS, przyda się powiew świeżego spojrzenia na działalność związku. Przy tej okazji chciałbym podziękować władzom ustępującego zarządu. Zapewne włożyli w swoją prace dużo pasji i serca. Nic oczywiście nie stoi na przeszkodzie, aby nadal ze sobą współpracować. Mamy łączyć, a nie dzielić. Z perspektywy Gwardii miejsce w takim gronie dla przedstawiciela klubu jest również istotne. Mam nadzieję, że będziemy dbać o siatkówkę w regionie, pokazując, jak duży potencjał ma Dolny Śląsk. Serdecznie dziękuję też wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos, w kwestii wyboru delegatów do PZPS. To ogromnie wyróżnienie, ale tez odpowiedzialność. Wierzę, że będziemy dalej rozwijać siatkówkę zarówno z perspektywy Wrocławia, ale i Warszawy – przyznał prezes Łukasz Tobys.

podziel się wpisem

zobacz również

Zapisz się do newslettera!