AKTUALNOŚCI

Gwardia znów zwycięska! Wrocławianie rozbili Olimpię Sulęcin. Kolejny mecz z Krakowem

Chemeko-System Gwardia Wrocław pokonała Olimpię Sulęcin 3:0 (25:20, 25:22, 25:17) w meczu 30. kolejki TAURON 1. Ligi Mężczyzn rozgrywanej awansem. MVP spotkania został wybrany Tim GrozerTo druga wygrana Gwardzistów nad rywalem z Sulęcina. Pierwsze spotkanie tych drużyn zakończyło się zwycięstwem wrocławian 3:2. 

Gwardia udanie zakończyła więc zmagania w marcu, jednak czasu na odpoczynek nie ma zbyt wiele. W sobotę, 2 kwietnia o 17:00 na własnym parkiecie podopieczni Krzysztofa Stelmacha podejmą AZS AGH Kraków.

Zwycięstwo nad zespołem z Sulęcina pozwoliło Gwardii uplasować się na trzecim miejscu w tabeli TAURON 1.Ligi Mężczyzn. Wrocławianie w hierarchii ustępują tylko BBTS-owi Bielsko-Biała i MKS-owi Będzin. Przed ekipą Gwardzistów ostatni mecz sezonu zasadniczego – będzie to trzydzieste spotkanie w trwających rozgrywkach.

Rywalem drużyna z Krakowa, która okupuje miejsce w środku stawki. Wrocławianie będą chcieli udanie zakończyć sezon zasadniczy. To ostatni moment na szlify przed kluczowymi w walce o PLUS Ligę play-offami. Tego, z kim zmierzy się w nich Gwardia dowiemy się wkrótce. 


Chemeko-System Gwardia Wrocław 3:0 Olimpia Sulęcin (25:20, 25:22, 25:17)

podziel się wpisem

zobacz również

Zapisz się do newslettera!