AKTUALNOŚCI

#GwardyjskieJaja, czyli kwarantanna na wesoło

Koronawirus niestety wciąż utrudnia życie. My oczywiście popieramy akcję i zachęcamy do #zostańwdomu. Rozumiemy jednak, że może brakować już pomysłów na spędzanie czasu w czterech ścianach. My mamy podobnie. Z tego powodu stworzyliśmy #GwardyjskieJaja challenge!

Tęsknicie za sportem? Zbrzydły już wam zajęcia w domu? Mamy rozwiązanie! #GwardyjskieJaja, czyli trening na wesoło. Podczas gdy wszyscy podchodzą zbyt poważnie do swoich zajęć, my chcielibyśmy dać wam coś na rozluźnienie.

Jak trenować bez nudy i z… jajem

#GwardyjskieJaja challenge to żartobliwe podejście do codziennego treningu. Takie z… jajem. Co jest najlepsze w tej zabawie, to fakt, że jedynym ograniczeniem jest wasza wyobraźnia. Możecie używać wszystkich domowych sprzętów do treningu. Im bardziej kreatywnie, tym lepiej.

Co robią ludzie kiedy podczas akcji #zostańwdomu tęsknota za sportem zaczyna już naprawdę doskwierać? My to…

Opublikowany przez KFC Gwardia Wrocław Czwartek, 19 marca 2020

Dołącz do wyzwania

Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że na Facebooku wkrótce pojawi się pierwszy film od Łukasza “Jezusa” Lubaczewskiego. Nasz przyjmujący skorzystał z towaru deficytowego, by popracować nad klatą. Jakiego? Wchodźcie na nasze social media, by się przekonać!

Nie mamy jednak zamiaru bawić się tylko we własnym gronie. Teraz zadanie dla Ciebie, drogi kibicu. Weź telefon i nagraj swój sposób na domowy trening, albo zabawę w czasach kwarantanny. Im bardziej kreatywnie i zabawnie, tym lepiej. Nie zapomnij oznaczyć swojego wpisu hashtagiem #GwardyjskieJaja i odnośnikiem do naszego profilu społecznościowego. Nominuj kolejne trzy osoby, by one też mogły wziąć udział w zabawie. A i najważniejsze: ZRÓB TO Z JAJEM!

podziel się wpisem

zobacz również

Zapisz się do newslettera!