Karnety

WYJĄTKOWA OFERTA DLA WYJĄTKOWYCH KIBICÓW

Sezon 2021/22 na szóstym miejscu, choć nie było to spełnienie naszych marzeń to zawsze mogliśmy liczyć na Wasze wsparcie! Ostatecznie do PlusLigi awans wywalczył BBTS Bielsko-Biała. Teraz czas, żebyśmy my spróbowali swoich sił w walce o najwyższe cele i powrót do siatkarskiej elity!

Na sezon 2022/23 mamy dla kibiców GWR przygotowane karnety, które są formą cegiełki, z której całkowity dochód zostanie przekazany na działalność – zarówno pierwszoligowej Chemeko-System Gwardia – jak i Gwardia Wrocław Academy. Czyli najzdolniejszej wrocławskiej młodzieży, mającej ambicje w przyszłości stanowić o sile siatkówki w dolnośląskiej stolicy.

Mamy różne oferty wsparcia GWR, spośród których każdy kibic znajdzie coś dla siebie. Poza gwarantowanymi emocjami związanymi z rywalizacją w TAURON 1. Lidze Mężczyzn, w składowe poszczególnych karnetów wchodzi również m.in. odzież klubowa od naszego partnera technicznego, Praise The Wear. Do tego możliwość oglądania widowiska sportowego z najlepszych miejsc w Hali Orbita oraz – co obowiązkowe – szansa zabrania ze sobą swoich bliskich. Również tych najmłodszych kibiców siatkówki we Wrocławiu!

1. PATRON VIP - 5.000 zł

2. VIP - 1.999 zł

3. RODZINA GWR - 399 zł

4. CEGIEŁKA GWR - 200 zł netto

5. KARNET GWR - 149 zł netto