AKTUALNOŚCI

KFC Gwardia gra z WOŚP!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już od niemal 30 lat prowadzi zbiórki na sprzęt medyczny do polskich szpitali. My również włączamy się w pomaganie już kolejny raz.

Jako klub czujemy odpowiedzialność społeczną i raz za razem włączamy się w akcje charytatywne i dobroczynne. W ostatnich miesiącach braliśmy udział m.in. w kampanii Movember oraz związaliśmy się z fundacją Cancer Fighters, by pomagać najmłodszym w walce z nowotworami. Tym razem bierzemy czynny udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!

Styczeń to dla nas miesiąc, w którym angażujemy się w aukcje na rzecz Orkiestry. Uważamy, że warto włączyć się pomoc, szczególnie że pieniądze ze zbiórek zostaną przeznaczone na najmłodszych. Tegoroczny, 28. już finał WOŚP dedykowany jest dziecięcej medycynie zabiegowej.

Cieszę się, że jesteśmy w stanie włączyć się w pomoc potrzebującym. WOŚP od zawsze jest blisko ludzi i wciąż stara się nieść dobro w Polsce. My już kolejny raz dołączamy do charytatywnej zbiórki i zachęcamy wszystkich naszych kibiców do udziału w niej. Ponadto, mamy kilka aukcji, które – mam nadzieję – przypadną naszym fanom do gustu. Warto dzielić się dobrem – powiedział Łukasz Tobys, prezes KFC Gwardii Wrocław.

Niezwykłe i niepowtarzalne aukcje

Jeśli chciałbyś o coś dopytać naszego prezesa, będziesz mieć taką możliwość, bo jedną z nagród w aukcji jest wykwintna kolacja z przedstawicielem naszego klubu. Chcesz się dowiedzieć, co o pieczeniu pizzy wie Arkadiusz Olczyk, nasz kapitan? Zastanawiasz się, dlaczego ludzie nazywają Łukasza Lubaczewskiego Jezusem? Jak wspomina swój czas w PGE Skrze Bełchatów Jędrzej Maćkowiak? Możesz też posłuchać wspomnień z gry w reprezentacji naszego trenera Krzysztofa Janczaka, lub opowieści Łukasza Tobysa o jego podróży Maluchem. Wybór należy do Ciebie. Musisz tylko wygrać licytację na Allegro i wskazać przedstawiciela naszego klubu, z których chciałbyś wybrać się na kolację.

To jednak nie jedyna nasza licytacja. Możecie też wygrać zestaw kibica KFC Gwardii Wrocław: dresy, bluza, koszulka z autografami, gymbag oraz wspólny kalendarz KFC Gwardii i Ślęzy Wrocław.

Co jeszcze? Piłka z podpisami zawodników i sztabu trenerskiego. Wyjątkowa pamiątka na twoją półkę. Umieszczona w gustownej gablocie wraz z wygrawerowanym napisem potwierdzającym Twój udział w naszej aukcji.

Na koniec być może największa atrakcja: profesjonalny trening z naszą drużyną! Do wyboru masz sesję na siłowni pod okiem naszego trenera Krzysztofa Janczaka (znanego z dawania wycisku swoim podopiecznym) lub trening w hali. Dowiesz się tam, jak wygląda przygotowanie do meczu i przekonasz się, jak wymagającym sportem jest siatkówka.

Bilety i zbiórka

Najbliższy mecz domowy gramy w niedzielę. Naszym przeciwnikiem będzie UKS Mickiewicz Kluczbork. Warto przyjść i dopingować KFC Gwardię Wrocław w Hali Orbita, ponieważ cały dochód z biletów przekażemy na konto Orkiestry. Po trybunach będą też krążyli wolontariusze z puszkami WOŚP. Mamy nadzieję, że trybuny Orbity będą zapełnione po brzegi.

Początek meczu już w niedzielę (12.01) o 18:00. Nie może was tam zabraknąć! Pomóżmy razem potrzebującym!

podziel się wpisem

zobacz również

Zapisz się do newslettera!