AKTUALNOŚCI

Konferencja prasowa dotycząca nowego Partnera Tytularnego Gwardii Wrocław Academy

Zapraszamy na konferencję prasową dotyczącą pozyskania nowego Partnera Tytularnego Gwardii Wrocław Academy! Konferencja odbędzie się 8 maja o godzinie 11:00 w Sali Prasowej Tarczyński Arena (al. Śląska 1).

Gwardia Wrocław Academy od lat buduje wysoki poziom szkolenia, co pokazują osiągane w ostatnich latach wyniki – brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów w 2022 roku czy czwarte miejsce Juniorów Młodszych sprzed kilku tygodni. Szkolenie w naszej Akademii odbywa się także w siatkówce plażowej, gdzie młodzież regularnie sięga po medale w swoich kategoriach wiekowych. Obecnie w ramach Akademii prowadzone jest siedem drużyn, grających w rozgrywkach ligowych – drużyna młodzików, dwie drużyny juniorów młodszych, dwa zespoły juniorów oraz zespół rywalizujący w I Lidze Dolnośląskiej. Dodatkowo trenerzy Akademii prowadzą grupy naborowe, gdzie trenują dzieci już od 8 roku życia. 

Nowy Partner Tytularny to szansa na dalszy rozwój Akademii oraz stałe podnoszenie jakości szkolenia. W konferencji prasowej udział wezmą: przedstawiciele nowego Partnera, przedstawiciele klubu Gwardii Wrocław oraz trener pierwszoligowej drużyny Dawid Murek, który odpowie też na pytania związane z trwającym dla naszych seniorów sezonem. 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z rzeczniczką prasową, Natalią Gajdą (tel. 537 114 252, mail natalia.gajda@administrator). Będziemy zobowiązani za jak najszybsze potwierdzenie obecności.

podziel się wpisem

zobacz również

Zapisz się do newslettera!