AKTUALNOŚCI

KRISPOL sponsorem 1. Ligi Mężczyzn

Zaplecze PlusLigi zyskało sponsora tytularnego rozgrywek. W sezonie 2019/20 będzie nim firma KRISPOL, która ponownie pojawi się w nazwie 1. Ligi Mężczyzn. Informacje podano podczas przedsezonowego spotkania Prezesów wszystkich pierwszoligowców w siedzibie PLS w Warszawie.

Warto pamiętać, że w minionym sezonie pomimo pojawienia się transmisji z meczów ligowych telewizji Polsat Sport, nie udało się pozyskać tytularnego sponsora. KRISPOL angażował się za to w rozgrywki zaplecza PlusLigi od 14 lat, regularnie sponsorując pierwszoligowca z Wrześni. Dobrze zatem, że sponsor zna realia funkcjonujące w przestrzeni rozgrywek.

– Gorąco wierzymy, że przy wsparciu naszego nowego partnera – marki KRISPOL uda nam się poczynić kolejny krok w podnoszeniu jakości i atrakcyjności KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn. Przy udziale takich przyjaciół polskiej siatkówki, jak firma KRISPOL, możemy oczekiwać dalszego rozwoju naszej siatkówki ligowej, a co za tym idzie przyszłych sukcesów naszych reprezentacji – mówił Prezes PLS Paweł Zagumny.

Poza informacją dotyczącą sponsora tytularnego rozgrywek, w warszawskiej siedzibie PLS odbyło się spotkanie Prezesów klubów. Gwardia zebrała wiele pochwał dotyczących swoich działań, zwłaszcza w sferze marketingowej. Wizerunek klubu z Wrocławia jest godny naśladowania.

– Dyskutowaliśmy nad wieloma kwestiami. Przedstawiono manual, istotny pod względem marketingowym, który będzie funkcjonował w nadchodzącym sezonie. Przedstawiono też sponsora tytularnego ligi, co na pewno jest krokiem w dobrą stronę. Wiadomo, było też sporo kuluarowych rozmów już między klubami. Widać, że w PLS chcą rozwijać dalej 1. Ligę Mężczyzn. Miłe też było usłyszeć sporo dobrego na temat działań Gwardii. To motywuje do działania i robienia kolejnych kroków naprzód – mówi prezes GWR Łukasz Tobys.

Marketingowe działania Gwardii Wrocław są pokazywane jako dobry przykład

podziel się wpisem

zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

najnowsze wpisy

All articles loaded
No more articles to load
KFC GWR 1
Aktualności

Zgarnąć pierwsze zwycięstwo

Podpisanie umowy barterowej MPK-KFC Gwardia
Aktualności

MPK Wrocław gra z KFC Gwardia!

Bez tytułu
Media

Niespotykany partner w klubie siatkarskim

facebook

Zapisz się do newslettera!