AKTUALNOŚCI

Kwapiński i Andrzejewski w czołowej dziesiątce Polski!

Na przełomie lipca i sierpnia we Wrześni rozgrywany był finał plażowiczów, który wyjątkowo nas interesował. Mowa o turnieju finałowym Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej juniorów, do którego przebojowo dotarł duet: Paweł Andrzejewski (KKS Ren But Złotoryja) / Andrzej Kwapiński (GWR Academy).

Ostatecznie skończyło się na miejscach 7-9. Poziom turnieju we Wrześni był bardzo wysoki. Duet, za który trzymaliśmy kciuki, zagrał cztery mecze – każde ze spotkań kończąc tie-breakami! Niestety, w pojedynku o wejście do TOP 6 w Polsce, skończyło się na przegranej 15:17… Panowie, my dziękujemy za walkę i emocje, a sami bohaterowie – mają kilka zdań dla kibiców.

Finaliści z podziękowaniami!

Duet Andrzej Kwapiński (GWR Academy) / Paweł Andrzejewski (KKS Ren But Złotoryja / Jaworski Klub Sportowy SPARTAKUS) zakończył turniej finałowy Mistrzostw Polski juniorów, na miejscach 7-9. Poziom turnieju we Wrześni był bardzo wysoki. Duet, za który trzymaliśmy kciuki, zagrał cztery mecze – każde ze spotkań kończąc tie-breakami! Niestety, w pojedynku o wejście do TOP 6 w Polsce, skończyło się na przegranej 15:17… Panowie, my dziękujemy za walkę i emocje, a sami bohaterowie – mają kilka zdań dla kibiców.

Opublikowany przez Gwardia Wrocław Academy Niedziela, 2 sierpnia 2020

podziel się wpisem

zobacz również

Zapisz się do newslettera!