AKTUALNOŚCI

Mamy finał juniorów!

Bardzo dobre wieści płyną z Warszawy. Duet Andrzej Kwapiński (GWR Academy) / Paweł Andrzejewski (KKS Ren But Złotoryja) zajął 5 miejsce w turnieju półfinałowym Mistrzostw Polski juniorów w siatkówce plażowej.

Tym samym ta dwójka zapewniła sobie awans do decydującej rozgrywki, gdzie zagrają z najlepszymi plażowymi parami z całej Polski.

Poziom turnieju był dość wysoki, sam turniej bardzo fajnie przygotowany. Na pewno cieszymy się oczywiście z tego 5 miejsca, zebraliśmy nowe doświadczenie, co miejmy nadzieje zaowocuje w następnych rozgrywkach – mówił po zakończeniu turnieju Andrzej Kwapiński.

Warto dodać, że w turnieju brał udział również inny duet GWR Academy, Piotr Jankowski / Marcel Chmielewski. Ostatecznie turniej zakończyli na 17 miejscu. Trzeba jednak pamiętać, że stawka na tym etapie MP była bardzo wyrównana, a już sam udział (po przejściu przez rozgrywki na Dolnym Śląsku), to spora sprawa.

A panowie finaliści na głównym zdjęciu w towarzystwie trenera GWR Academy, Marcina Sobusiaka, który odwiedził finalistów MP w Warszawie.

podziel się wpisem

zobacz również

Zapisz się do newslettera!