AKTUALNOŚCI

Mamy piąty zespół w Polsce!

W weekend zakończył się turniej Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej kadetów. Wśród najlepszych duetów z całego kraju mieliśmy swoich przedstawicieli, którzy otarli się o strefę medalową.

Andrzej Kwapiński i Jacek Rejno (obaj GWR Academy) ostatecznie zakończyli turniej na 5 miejscu. To bardzo dobry rezultat, biorąc pod uwagę, że obaj nie mieli zbyt wielu okazji (ze względu na kontuzję Jacka) do wspólnego grania oraz występowania. Sezon plażowy kończą jednak z podniesioną głową, z nadziejami na przyszłość.

Turniej był dobrze przygotowany, w końcu mówimy o finałach Mistrzostw Polski. Sam poziom był wysoki, ale mieliśmy ambitne plany z Jackiem. Chcieliśmy wejść do najlepszej czwórki. Fakt faktem nie graliśmy ze sobą zbyt wiele. Mieliśmy wysoko zawieszoną poprzeczkę i ostatecznie nie udało się osiągnąć miejsca w top 4. Kończymy na piątym miejscu w Polsce i pozostaje patrzeć w przyszłość. Dla mnie sezon plażowy dobiega końca, od 10 sierpnia ruszamy z przygotowaniami do rozgrywek halowych – mówi Kwapiński, który nie tak dawno zajął 7 miejsce w finałach MP siatkówki plażowej juniorów.

podziel się wpisem

zobacz również

Zapisz się do newslettera!