AKTUALNOŚCI

MPK Wrocław gra z KFC Gwardia!

Kolejny ważny partner wrocławskiej siatkówki. Tym razem KFC Gwardia nawiązała współpracę barterową z Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacyjnym we Wrocławiu. Użytkownicy wrocławskiej komunikacji mogą się szykować na wiele gwardyjskich akcentów, które będą widoczne na ulicach stolicy Dolnego Śląska.

MPK Wrocław to 200 milionów pasażerów rocznie, którzy przemieszczają się po Wrocławiu i terenach aglomeracji naszego miasta – w ponad 300 autobusach oraz 200 tramwajach. Taki zasięg i możliwości do współpracy dla KFC Gwardia jest otworzeniem kolejnej, istotnego pola w funkcjonowaniu w przestrzeni publicznej. Już teraz można ujawnić, że herb KFC Gwardia na pewno pojawi się na lusterkach pojazdów wrocławskiej komunikacji. Dodatkowo pasażerowie MPK będą otrzymywać na bieżąco informacje o ligowych pojedynkach Gwardzistów występujących w KRISPOL 1. Lidze Mężczyzn. Pierwsze spotkanie we Wrocławiu już 25 września (g. 18:00) w Orbicie.

Krzysztof Balawejder (prezes MPK Wrocław) z lewej i Łukasz Tobys (prezes KFC Gwardia)

Bardzo cieszę się z możliwości jakie daje współpraca z MPK Wrocław. Zasięg miejskiej komunikacji pozwala na dotarcie do szerokiego grona potencjalnych kibiców. Dodatkowo widać, że razem możemy tworzyć coś wspólnego, patrząc chociażby na działanie MPK również w stosunku do innych wrocławskich klubów sportowych. KFC Gwardia widoczna na lusterkach oraz informacje znajdujące się w środku pojazdów wrocławskiej komunikacjibrzmi to bardzo dobrze – mówi prezes KFC Gwardia Łukasz Tobys.

Aquapark Wrocław, ZOO Wrocław, a teraz wrocławskie MPK. Dokładając do tego jak ważnym partnerem męskiej siatkówki jest samo Miasto Wrocław, z optymizmem można spoglądać w przyszłość KFC Gwardia w dolnośląskiej stolicy. Tym bardziej pokazując, że na zasadzie jasnej współpracy barterowej, można budować wzajemne zaufanie.

podziel się wpisem

zobacz również

Zapisz się do newslettera!