eWinner GWR – BKS Visła Bydgoszcz (mecz 2)

Zobaczcie jak wyglądało nasze zwycięstwo nad BKS Visłą Bydgoszcz od kuchni. Hala Orbita kolejny raz okazała się dla nas miejscem, gdzie triumfowaliśmy, tym razem w grze o 🥉 Dużo się działo, przed, w trakcie i po meczu. Oglądajcie, zdecydowanie polecamy.

eWinner GWR – BKS Visła Bydgoszcz | Mateusz Siwicki

Siatkarze eWinner Gwardii odnieśli cenne zwycięstwo w walce o 🥉 w TAURON 1. Lidze. Mateusz Siwicki podsumował ten mecz, ciesząc się również ze… swojej pierwszej wygranej nad klubem z bliskiego sercu miasta.

BKS Visła Bydgoszcz – eWinner GWR | Damian Wierzbicki

Atakujący naszej drużyny, Damian Wierzbicki, dwoił się i troił, żeby w ofensywie utrzymać zespół na wynikowej powierzchni. Skończył z dorobkiem 15 oczek, ale nie pomogło to uniknąć porażki z BKS Visły Bydgoszcz. To jednak dopiero pierwsza odsłona walki o 🥉 TAURON 1. Lidze.

eWinner GWR – LUK Politechnika Lublin | Arkadiusz Olczyk

Walczyliśmy. Zarówno w Lublinie, jak i we Wrocławiu. Ale w obu przypadkach skończyło się na wygranych LUK Politechniki Lublin. To było jednak dziesięć setów pełnych emocji, jak przystało na półfinały TAURON 1. Lidze. 🔥 Kapitan GWR po meczu, Arkadiusz Olczyk mówi, jak jest. Plus dodajmy, że już wiadomo, że o 🥉 zagramy z BKS Visłą […]

eWinner GWR – LUK Politechnika Lublin

Wiemy, że lubicie oglądać produkcje autorstwa Radka Kulbidy. 🔥🏐 Często pokazującą to, czego nie widać podczas transmisji czy innych naszych aktywności. 👀 Zatem oglądajcie, jest sporo otoczki meczu w Hali Orbita, nie zabrakło też np. akcentu Gwardia Wrocław Beach Volleyball. 🎥

LUK Politechnika Lublin – eWinner GWR | Adrian Mihułka

Twardy mecz godny półfinału. Byliśmy bardzo blisko zwycięstwa, ale nie zwieszamy głów i będziemy walczyć dalej. Tak można podsumować niedzielny thriller vs LUK Politechnika Lublin. Mecz skomentował nasz libero, Adrian Mihułka.