#AsSerwisowy – Filip Zając

Filip Zając w najnowszym Asie Serwisowym!

Przed wami kolejny #AsSerwisowy. Tym razem jednak w nieco innej odsłonie. Kolejnym gościem Pawła Siezieniewskiego był Filip Zając, fizjoterapeuta KFC Gwardii Wrocław. Filip ma aktualnie najdłuższy staż w drużynie. Przez lata zgromadził wiele ciekawych historii, którymi dzieli się z Pawłem. Jeśli chcecie je poznać, musicie koniecznie obejrzeć najnowszy odcinek Asa Serwisowego!

#AsSerwisowy – Jędrzej Maćkowiak

Jędrzej Maćkowiak w Asie Serwisowym | KFC Gwardia Wrocław

Kolejny odcinek naszego podcastu właśnie wylądował na naszym kanale. Tym razem gościem Pawła Siezieniewskiego był Jędrzej Maćkowiak. Środkowy KFC Gwardii Wrocław opowiada o swojej dotychczasowej karierze, gwardyjskiej tożsamości, celach i rywalizacji z pozostałymi środkowymi. Jędrzej ma w swoim siatkarskim CV kilka naprawdę interesujących klubów i osiągnięć. Chcesz je poznać? Obejrzyj najnowszy #AsSerwisowy!

Wyprawa do BlackBeard – #Movember

Łukasz Lubaczewski podczas stylizacji wąsa

Akcja #Movember jest bardzo ważną kampanią społeczną. Drużyna KFC Gwardii Wrocław postanowiła ponownie wziąć w niej udział. Zawodnicy przeszli więc stylizację wąsa. Jeśli chcesz zobaczyć, jak wyglądają twoi ulubieni zawodnicy ze szczeciną pod nosem, obejrzyj nasze wideo z wyjścia do BlackBeard!

Kapitan komentuje mecz ze Stalą Nysa

Arkadiusz Olczyk komentuje występ swojej drużyny ze Stalą Nysa

Za nami bardzo emocjonujące spotkanie z liderem z Nysy. Arkadiusz Olczyk, kapitan KFC Gwardii Wrocław, stanął przed naszą kamerą by powiedzieć, czego jego zdaniem zabrakło do zwycięstwa. Obejrzyjcie materiał, by dowiedzieć się, jak kapitan ocenia ten jeden punkt, co będzie o tym myśleć za jakiś czas i za co jest wdzięczny.

Wypowiedź trenera po meczu ze Stalą Nysa

Trener Krzysztof Janczak po meczu ze Stalą

Krzysztof Janczak, szkoleniowiec KFC Gwardii Wrocław, podzielił się po meczu swoimi przemyśleniami. Co poszło nie tak? Czy punkt go satysfakcjonuje? Czy Stal jest rzeczywiście aż tak mocna? Jeśli chcecie wiedzieć, co trener miał ciekawego do powiedzenia przed naszymi kamerami, obejrzyjcie materiał wideo.

#AsSerwisowy – Łukasz Lubaczewski

AsSerwisowy - Łukasz Lubaczewski

Tym razem w podkaście gościmy naszego przyjmującego Łukasza Lubaczewskiego. Popularny “Jezus” mówi o swoich początkach gry w siatkówkę, innych dyscyplinach, gwardyjskiej drużynie i genezie jego pseudonimu. Dzisiejszy AsSerwisowy to też debiut Pawła Siezieniewskiego w roli przepytującego!

#AsSerwisowy – Marcel Gromadowski

Marcel Gromadowski w Asie Serwisowym

Nasz doświadczony atakujący opowiada o swojej karierze, nowej odsłonie Gwardii, celach i potencjale zespołu. Zobaczcie, co ciekawego do powiedzenia miał Marcel Gromadowski w ostatnim Asie Serwisowym!