AKTUALNOŚCI

Niedzielne popołudnie z KPS Siedlce

Po zwycięstwie w Świdniku wracamy do Hali Orbita, gdzie już 26 lutego o 17:00 podejmiemy zespół z Siedlec. W pierwszej rundzie w starciu z podopiecznymi Mateusza Grabdy stoczyliśmy czterosetowy bój ze szczęśliwym zakończeniem dla Gwardzistów, a jak będzie tym razem – przekonamy się w niedzielę.

Do Hali Orbita wracamy po emocjonującym meczu z PZL Leonardo Avią Świdnik, której zrewanżowaliśmy się za wynik z pierwszej serii spotkań, a nas cieszy postawa całego zespołu. Po raz kolejny niezwykle dobrze zagraliśmy w bloku, gdzie zdobyliśmy jedenaście punktów, aż sześć razy zatrzymywaliśmy Mateusza Rećko, a także znacząco utrudniliśmy rywalom wyprowadzanie kolejnych akcji dzięki dobrej dyspozycji z pola zagrywki. Tak samo będziemy chcieli zagrać w nadchodzącym meczu z KPS Siedlce, jednak wiemy, że będzie to trudne spotkanie. Do Wrocławia zespół Mateusza Grabdy przyjedzie po dwóch zwycięstwach nad drużynami ze Świdnika i Tomaszowa Mazowieckiego. Kluczem do kolejnego zwycięstwa będzie ustabilizowanie swojej gry. “Najważniejsze jest żeby nie falować, jeśli chodzi o poziom naszej gry i cały czas utrzymywać jakiś poziom minimum. Ostatnio mieliśmy wahania formy, ale miejmy nadzieję, że to będzie pozytywny impuls. Liga jest wyrównana, a zespół z Siedlec jest teraz na fali – wygrali u siebie z drużyną Avii Świdnik i na pewno będą chcieli przyjechać do nas i odgryźć się za ten pierwszy mecz. Przed nami ciężkie spotkanie, także zapraszamy wszystkich kibiców do Hali Orbita. Mam nadzieję, że licznie dopiszecie i poniesiecie nas swoim dopingiem” – mówi Bartłomiej Zawalski.  

W pierwszej rundzie z siedlczanami stoczyliśmy wyrównany bój, a wtedy statuetka MVP powędrowała do Kamila Maruszczyka, który do dorobku naszej drużyny dołożył dwadzieścia dwa punkty, w listopadzie z dobrej strony zaprezentowali się także Jan Fornal oraz Paweł Gryc. W szeregach KPS Siedlce najskuteczniejszym zawodnikiem był Przemysław Kupka. 

Emocji w niedzielne popołudnie na pewno nie zabraknie, a my wiemy jak Wasz doping potrafi nieść nas do zwycięstwa, dlatego zapraszamy Was na trybuny Hali Orbita. Bilety dostępne są w serwisie eventim.pl. 

podziel się wpisem

zobacz również

Zapisz się do newslettera!