AKTUALNOŚCI

Nowe logo Gwardii Wrocław

Gwardia Wrocław w ostatnich latach stale się rozwija, a w naszym klubie pojawiają się kolejne sekcje, dlatego by ujednolicić komunikacje zmieniamy logo, które od dnia 7 czerwca staje się jednym obowiązującym.

Gwardia Wrocław obecnie jest jednym z największych klubów we Wrocławiu, a oprócz zespołu w TAURON 1.Lidze rozwija także Akademię, gdzie trenują młodzi siatkarze, zespół plażowy, a od niedawna także sekcję tenisa. By ujednolicić komunikację w mediach wprowadzamy jedno logo, spójne dla wszystkich sekcji. Granatowo-czerwona kolorystyka loga ma symbolizować doświadczenie, profesjonalizm, odwagę oraz determinację, którą charakteryzują się nasi zawodnicy. Litera „G” oraz wpisany w nią hełm wojownika symbolizują odwagę i siłę, czyli uniwersalny znak dla każdej z dyscyplin sportowych.

Jednocześnie wprowadzenie nowego loga, dla drużyny Chemeko-System Gwardii Wrocław oznacza rozpoczęcie przygotowań do sezonu 2022/2023. „Naszą misją niezmiennie pozostaje rozwój – nie tylko siatkarski. Patrzymy na Klub globalnie, mając w pamięci bogatą historię Gwardii Wrocław i jej wielosekcyjność. Postanowiliśmy zrobić delikatny rebranding, który wprowadzamy i wprowadzać będziemy do wszystkich naszych sekcji. To powinno znacznie ułatwić komunikację i działania naszego działu marketingu. Dzisiaj zamykamy też sezon 2021/2022 i skupiamy się na nadchodzących rozgrywkach drużyny seniorskiej. Wszystkim zawodnikom oraz członkom sztabu szkoleniowego, którzy tworzyli Gwardię Wrocław w minionym sezonie raz jeszcze dziękujemy, i uspokajamy… Klub ma się dobrze, a skład na nowy sezon jest już zamknięty. Zdaję sobie sprawę, że naszymi ruchami, a raczej opracowaną komunikacją wystraszyliśmy niejednego kibica naszego Klubu, ale proszę wierzyć na słowo, tak jak i Wy, my również pragniemy awansu wrocławskiej drużyny do Plus Ligi i bogatsi o doświadczenie i wyciągnięte wnioski, będziemy walczyć dalej. Już jutro rozpoczniemy odsłanianie kart przed sezonem 2022/2023” – mówi prezes Łukasz Tobys.

podziel się wpisem

zobacz również

Zapisz się do newslettera!