AKTUALNOŚCI

Nowe logo Gwardii Wrocław

Od kilku lat w nieco innej formule, teraz odświeżone, z postawieniem na elementy tradycji - takie jak barwy - oraz nowoczesnych rozwiązań. A całość na otwarcie sierpnia, dając jasny sygnał z Wrocławia.

Gwardia chce wrócić na szerokie wody. Nowa struktura zarządzania i zupełnie inna jakość działań w przestrzeni wrocławskiego sportu – to wszystko będzie charakteryzować męską siatkówkę we Wrocławiu. Jasno określone cele powodują, że nie brakuje kroków, odważnych, ale i mających merytoryczne zaplecze i pomysł, nie tylko na teraźniejszość. To przyszłość jest kluczowa, zarówno dla seniorów, jak i gwardyjskiej młodzieży. Logo to miły akcent, dający świeży powiew.

– To połączenie tradycyjnych barw, trzech gwiazd symbolizujących mistrzowskie tytuły oraz nowej jakości w tak utytułowanym klubie – mówi Łukasz Tobys, prezes siatkarskiej Gwardii.

Trener Krzysztof Janczak dobrze pamięta dawne czasy GWR i poprzednie logo

Reakcje ze strony kibiców wskazują, że decyzja podjęta przez Gwardię Wrocław, odważna, ma jednak swoje przełożenie na rzeczywistość. A ta, niezależnie od tego, ile pisane czy mówione – wymaga odważnych kroków naprzód. Tylko w ten sposób można pomarzyć o czymś, co dla wielu kibiców – przez ponad dekadę – wydawało się kompletnie nierealne. PlusLiga we Wrocławiu. Brzmi jak marzenie. A te warto realizować, podobnie jak pomysły – nawiązując do nowego logo GWR.

podziel się wpisem

zobacz również

najnowsze wpisy

All articles loaded
No more articles to load
Arek Olczyk kapitanem
Aktualności

Arkadiusz Olczyk kapitanem GWR!

Nowa odsłona Gwardii Wrocław
Aktualności

#NowaOdsłonaGwardii – Nowy rozdział w historii klubu!

Gwardia_fb_cierniak lewicki
#GWRteam

Stawiamy na swoich!

facebook

Zapisz się do newslettera!