AKTUALNOŚCI

Nowi Partnerzy Chemeko-System Gwardia Wrocław Academy

Do grona dumnych partnerów Chemeko-System Gwardia Wrocław Academy dołączyli Izakaya Sushi oraz Klinika Zdrowia Psychicznego “8 Dzień Tygodnia”. Witamy w gwardyjskiej rodzinie! “Sport, zdrowy tryb życia, ale przede wszystkim fantastyczni i oddani kibice działają na nas motywująco w tej materii. Uważam, że Gwardia to fantastyczna platforma do budowania nowych relacji, nauki, a także dzielenia się wiedzą i doświadczeniem” – mówi Michał Mucha, który reprezentuje oba podmioty.

Izakaya Sushi to jedna z najlepszych wrocławskich restauracji oferujących japońską kuchnię. współpracująca z nami restauracja mieści się tuż przy wrocławskim rynku, na ulicy Wita Stwosza 3. Dzięki naszemu partnerowi poznacie nowe smaki, odkryjecie prawdziwie azjatyckie produkty i oczarujecie się sushi na nowo. “Akademia, podobnie jak cały klub sportowy to swego rodzaju platforma, która umożliwia zarówno możliwości współpracy stricte biznesowej, jak i promocyjnej. Działania, a przede wszystkim relacje, budowane są nie tylko na płaszczyźnie akademia — partner ale również na płaszczyźnie partner — partner. Wszystkie aktywności, jakie podejmujemy mają na celu nie tylko rozwój, ale i stabilizację. Działamy tak, aby współpraca była owocna dla obu stron i wspólnie krok po kroku chcemy się rozwijać i tworzyć „projekty” mówi o tej współpracy Mateusz Adamiak, dyrektor naszej Akademii. 

Drugim podmiotem, który dołącza do naszej gwardyjskiej rodziny jest Klinika Zdrowia Psychicznego “8 Dzień Tygodnia”. Wiemy, jak ważne jest dbanie o zdrowie psychiczne w obecnych czasach, zwłaszcza wśród młodych ludzi.  Dziś w Akademii trenuje prawie 150 młodych zawodników, stąd tak duża waga przywiązywana do tego, by rozwijać młode talenty nie tylko w aspekcie fizycznym, ale i mentalnym. “Uważamy, że tematyka zdrowia psychicznego wciąż jest w naszym kraju zostawiana na bocznym torze. Z różnych przyczyn: braku środków na właściwą realizację opieki zdrowotnej w tym zakresie, społeczny wstyd czy tabu. Wierzymy w to, że im szybciej taką opieką obejmiemy młodych ludzi, tym mocniejszych i bardziej zaradnych obywateliuda nam się budować. Ważne by młodzież wchodziła w dorosłość z pełnym poczuciem własnej wartości, swoich słabych i mocnych stron, a przede wszystkim by umiała diagnozować swój problem oraz wiedzieć, gdzie udać się po fachową pomoc. Działania profilaktyczne w zakresie zdrowia psychicznego u młodych ludzi stawiamy na górze naszych działań misyjnych” – mówi Michał Mucha, który reprezentuje zarówno Izakaya Sushi, jak i klinikę. Wspólnie z Kliniką będziemy chcieli kreować działania wspierające naszych zawodników, trenerów, a także rodziców, a każdy poszukujący pomocy w obszarze psychologicznym będzie miał szansę z niej skorzystać. “Bardzo ucieszył mnie moment, w którymkilka tygodni temu podczas naszych pierwszych spotkań Michał podjął rozmowę w kwestii Kliniki Zdrowia Psychicznego „8 Dzień Tygodnia”. Temat jest moim zdaniem niezwykle interesujący i istotny nie tylko z uwagi na aspekt rozwoju sportowego młodych zawodników, ale i na wsparcie młodzieży oraz rodziców w szerokim pozasportowym ujęciu. Obecne czasy są bardzo wymagające dla dzieci i młodzieży, na co wpływ ma wiele sytuacji czy bodźców. Również tych, które na pierwszy rzut oka wydają się być pozytywne. Jestem pewny, że projekty, które wprowadzimy w życie w 2023r. będą wsparciem dla wszystkich zainteresowanych pod kątem sportowym i nie tylko.” – dodaje Mateusz Adamiak. 

O szczegółach naszej współpracy informować będziemy na bieżąco.

podziel się wpisem

zobacz również

Zapisz się do newslettera!