AKTUALNOŚCI

#PijKranówkę z Gwardią Wrocław!

Gwardziści dołączają do wrocławskiej rodziny, promującej kampanię społeczną #PijKranówkę. Bezpieczna, zdrowa i smaczna kranówka dzięki MPWiK Wrocław odpowiada najbardziej rygorystycznym polskim i europejskim normom, dotyczącym jej jakości.

Zrezygnowanie z wody butelkowanej na rzecz wrocławskiej kranówki, to świadoma decyzja ze strony siatkarskiej Gwardii. Dzięki temu zdecydowanie ograniczamy zużycie plastiku, przyczyniając się do dbania o środowisko. Według The Guardian tylko w ciągu jednego roku na świecie sprzedaje się ponad 480 milionów plastikowych butelek. Wybór wody z kranu, to zatem same korzyści, zarówno dla naszego zdrowia, portfela jak i naszej planety. Więcej o #PijKranówkę przeczytacie na www.pijkranowke.pl

Na załączonym zdjęciu wygodny bidon o pojemności 700 ml z uchwytem na nadgarstek oraz oryginalnym zamknięciem. Wykonany z syntetycznego polimeru wolnego od BPA. Przeznaczony do zimnych napojów.

Warto dodać, że sezon 2020/21 będzie drugim, w którym siatkarska Gwardia współpracuje z MPWiK. To również potwierdza, że z naszym partnerem działamy w oparciu o wzajemne zaufanie oraz realizację wspólnych celów, mających w domyśle dobro dla naszego miasta.

podziel się wpisem

zobacz również

Zapisz się do newslettera!