AKTUALNOŚCI

Po piątą wygraną z rzędu – misja Sulęcin!

Ostatnie tygodnie przyniosły Chemeko-System Gwardii Wrocław cztery zwycięstwa z rzędu. Zespół Rainera Vassiljeva jest już na trzecim miejscu w ligowej tabeli, jednak TAURON 1. Liga nie zwalnia tempa. Już w środę mecz w Sulęcinie.

Rywalem Gwardzistów będzie Olimpia Sulęcin zajmująca siódme miejsce w ligowej tabeli. Mimo, że delikatnym faworytem starcia można uznać gości, to mecz zapowiada się pasjonująco. Gospodarze niejednokrotnie udowadniali, że potrafią grać we własnej hali. W ostatniej kolejce pokonali u siebie KRISPOL Wrześnię 3:1. 

Warto dodać, że przed oboma zespołami bardzo napięty terminarz. Wrocławianie 20 listopada w Siedlcach zagrają z miejscowym KPS-em, zaś 27 listopada w małych derbach Dolnego Śląska zmierzą się z SPS-em Chrobrym Głogów. Do własnej hali Orbita wrocławianie wrócą dopiero w grudniu. Wówczas do stolicy Dolnego Śląska przyjedzie Lechia Tomaszów Mazowiecki.

Gwardziści, mimo dobrej formy, wiedzą, że najważniejsza w siatkówce jest stabilizacja. Przyznaje to zresztą Lukas Tichacek. – Atmosfera w zespole jest dobra. To nie jest jeszcze długa seria zwycięstw. Stoimy twardo na nogach. Jeszcze wiele do poprawy – mówi czeski rozgrywający Chemeko-System Gwardii Wrocław.

Cel na środowy mecz jest prosty – wygrana. Początek spotkania Olimpia Sulęcin vs Chemeko-System Gwardia Wrocław w środę, 17 listopada, o 18:00. 

podziel się wpisem

zobacz również

Zapisz się do newslettera!