AKTUALNOŚCI

Pocztex dalej gra z Gwardią!

Sezon 2022/2023 trwa w najlepsze, a my znów możemy liczyć na wsparcie Pocztexu – Kuriera Poczty Polskiej. Ostatnie lata, gdy na całym świecie szalała pandemia wirusa SARS-CoV-2 mocno wpłynęła na branżę kurierską na całym świecie. Dynamiczny rozwój branży e-commerce przełożył się bowiem na rozwój całego rynku kurierów, przesyłek ekspresowych i paczek.

Szacuje się, że na terenie Polski działa ponad siedem tysięcy firm kurierskich, a nasz partner – Pocztex Kurier Poczty Polskiej, to jedna z największych firm w kraju, której celem jest budowanie i udoskonalanie szybkiego i sprawnego systemu doręczeń opartego na multikanałowości dostaw. Niezmiennie popularną wśród klientów Spółki jest dostawa kurierem Pocztex, czyli przesyłką dostarczaną bezpośrednio do klienta. W tym obszarze nasz partner plasuje się w czołówce firm na rynku, a sukcesywne wprowadzanie nowoczesnych technologii

oraz dostosowywanie usług i rozwiązań do potrzeb klientów pozwala na przyspieszenie tempa dostaw oraz zapewnienie jak najwyższego poziomu zadowolenia z usługi Pocztex Kurier Poczty Polskiej.

W listopadzie 2021 roku Pocztex przeszedł szerokie zmiany – począwszy od wizerunkowych poprzez wprowadzenie udogodnień technicznych jak nowa strona www.pocztex.pl z opcją elektronicznego nadania i bramką płatności oraz deklarowane doręczanie przesyłek następnego dnia po nadaniu, a to tylko część zmian jakie zostały wprowadzone!

Paczki dostarczane przez Pocztex można odbierać nie tylko dzięki kurierom, ale także w ponad 17 tysiącach punktów pocztowych i współpracujących sklepów, co czyni odebranie swojej paczki niezwykle prostym oraz komfortowym. 

podziel się wpisem

zobacz również

Zapisz się do newslettera!