AKTUALNOŚCI

Polski Cukier partnerem Gwardii Wrocław!

Kolejny ważny partner stawia na Gwardię Wrocław! Tym razem do drużyny dołącza Polski Cukier – jeden z największych producentów w branży rolno-spożywczej w Polsce. To strategiczny partner, który może pomóc drużynie w awansie do PlusLigi.

— Do naszej drużyny dołączą jeden z największych co do wielkości producentów cukru w Europie. Jest to ogromna nagroda dla nas za ciężką pracę, którą wykonujemy każdego dnia w budowie klubu. Cieszy mnie ogromnie fakt, że jest to zauważalne i kolejne firmy chcą budować z nami wrocławską siatkówkę męską, że potwierdzamy, iż potrafimy łączyć współpracę samorządu z sektorem prywatnym oraz sektorem skarbu państwa. Udowadniamy tym samym, że można współpracować i sport jest ponad podziałami. Tylko praca zespołowa może pomóc spełnić nasz cel jakim jest awans do PlusLigi. Dziękuję serdecznie za zaufanie Zarządowi Spółki oraz Panu Europosłowi Ryszardowi Czarneckiemu za zaangażowanie i wsparcie. Obiecuję, że dołożymy wszelkich starań, aby godnie reprezentować markę Polski Cukier – powiedział prezes Gwardii Wrocław Łukasz Tobys

Krajowa Spółka Cukrowa „Polski Cukier” S.A. jest największym w Polsce i jednym z największych producentów cukru w Europie. Główną działalnością KSC jest produkcja i sprzedaż cukru, handel wyrobami powstałymi w trakcie jego wytwarzania oraz przetwórstwo owocowo-warzywne. Od niedawna produkty KSC i jej spółek zależnych można kupić w internetowym sklepie www.polskie-smaki.pl. 

Z dużą satysfakcją Krajowa Spółka Cukrowa dołącza do sponsorów największego klubu siatkarskiego na Dolnym Śląsku. Bez wątpienia piłka siatkowa to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w Polsce, w którą Krajowa Spółka Cukrowa inwestuje od lat, realizując tym samym zasady społecznej odpowiedzialności biznesu. Widząc osiągnięcia Gwardii Wrocław oraz jej bogatą sportową historię, zdecydowaliśmy że zostaniemy jej partnerem – ocenia Tomasz Rega, Członek Zarządu Krajowej Spółki Cukrowej S.A., odpowiedzialny m.in. za obszar marketingu i handlu. Jak dodaje: – Liczymy, że nasze wsparcie pozwoli klubowi wywalczyć awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Inwestując w rozwój sportu w tej części kraju Krajowa Spółka Cukrowa i jej marki: Polski Cukier, Polskie Przetwory i Frutuś jeszcze bardziej będą obecne w tym regionie. Uważam, że promocja przez sport i promowanie aktywności fizycznej jest bardzo dobrym sposobem na wzrost rozpoznawalności naszych marek. Świadczy o tym także nasza obecność w innych dyscyplinach, takich jak koszykówka, czy tenis stołowy. 

Krajowa Spółka Cukrowa to znany już w Polsce ambasador siatkówki. — To strategiczny wybór dla nowego sponsora, ale też dla Gwardii, która ogłasza w tym samym czasie nowych partnerów. Dzisiaj witamy w naszym gronie Polski Cukier, który od dłuższego czasu stawia na siatkówkę i warto podkreślić, że jest to kolejny rok z rzędu kiedy sponsoruje Pałac Bydgoszcz, który gra w Tauron Lidze — mówi Ryszard Czarnecki – Poseł do Parlamentu Europejskiego i przyjaciel Gwardii Wrocław. — O tym czy Gwardia utrzyma sponsorów zdecyduje awans, a w tym roku szansa na to jest wyjątkowo duża. Do PlusLigi będą miały szansę awansować, aż dwie drużyny z 1. ligi. Pierwszy zespół awansuje automatycznie, a drugi zagra baraże z ostatnią drużyną PlusLigi — dodaje Czarnecki.

podziel się wpisem

zobacz również

Zapisz się do newslettera!