AKTUALNOŚCI

Przedsezonowe sprawdziany Gwardzistów

Już za trzy tygodnie rozpocznie się kolejny sezon TAURON 1.Ligi, jednak zanim pochłoną nas ligowe emocje podopieczni Dawida Murka sprawdzą swoją formę w sparingach. Pierwszy mecz kontrolny Gwardziści rozegrają już 25 sierpnia podczas Enea Volleyball Bydgoszcz Cup.

Turniej w Bydgoszczy będzie pierwszym sprawdzianem zawodników Chemeko-System Gwardii Wrocław przed rozpoczęciem sezonu. Już w czwartek (25 sierpnia) nasz zespół zmierzy się z Mickiewiczem Kluczbork, a w piątek zaplanowane zostały mecze o medale.

Ponad to podopieczni Dawida Murka podejmą we własnej hali MKST Astra Nowa Sól (31 sierpnia), a także dwukrotnie zmierzą się z PSG Stalą Nysa w meczach wyjazdowych, które zaplanowane zostały na 3 i 4 września. Ostatnim sprawdzianem przed nowym sezonem TAURON 1.Ligi będzie otwarty dla kibiców turniej we wrocławskiej Hali Orbita. Turniej rozegramy w dniach 10-11 września, a szczegóły przekażemy wkrótce. Dokładnie tydzień później, również na własnym boisku, zainaugurujemy nowy sezon ligowych rozgrywek meczem przeciwko Mickiewiczowi Kluczbork.

podziel się wpisem

zobacz również

Zapisz się do newslettera!